З першим десятиріччям!

Ранкове шоу “Все й одразу” на радіо “Львівська хвиля” у FESTrepublic. club в колі друзів відсвяткувало перший ювілей

фото: Ірина Середа (10)
Перша запашна кава у рідному Львові щонайкраще смакує під ранкове шоу “Все й одразу”. І так вже десять років поспіль! Розпочинати новий день із улюб­леним радіо нашого міста – “Львівською хвилею” разом із Влодком Лучишиним і Андрієм Великим – це вже добра традиція для більшості львів’ян. Ще б пак, програму “Все й одразу” люблять і слухають, бо з ними дуже цікаво, весело та класно. Це феєрверк емоцій! Їхні дотепні жарти заряджають позитивом та доброю енергетикою навіть у дуже похмурий день, а гострі акценти на ті чи інші львівські проблеми змушують кожного з нас думати, аналізувати, чому саме так і як варто вирішувати ситуацію. Шоу люблять, бо це поєднання гумору та гостроти, професіоналізму та працелюбності і, звісно, якісної та найкращої музики.
Десять років тому в шоу “Все й одразу” Андрія Великого запросив Влодко Лучишин. І ось маємо “найживучіше” ранкове радійне шоу міста і відомий дует. Вони дуже різні за характером, але уживаються добре. “Буває по-різному – часом чубимося, потім миримося. Обидва маємо складний характер, але водночас ми дуже прості. А ще достатньо емоційні, як і всі журналісти, тому інколи наші творчі дискурси переходять у підвищені тони. Та за десять років жодного разу не було такого, щоби ми довго гнівалися один на одного. Поговорили, видихнули і прийшли до спільного знаменника. Ми добре ставимося один до одного і за десять років ніколи не підставили один одного. Кожен із нас має свою позицію, та є довіра один до одного”, – каже “Пошті” Влодко Лучишин, виконавчий директор “Львівської хвилі”, ведучий “Все й одразу”.
У FESTrepublic. сlub ранкове шоу “Все й одразу” у колі друзів, партнерів та відомих львів’ян відсвяткувало свій перший ювілей. Це була драйвова мегазабава 2017-го із живою музикою та класними жартами! Звісно, згадали і Кузьму, і його мегапісні… Як і на традиційних грудневих “Андріївських анплагдах”, атмосфера була щира і по-родинному тепла. Було файно і круто! Все це титанічна і якісна праця піар-директора “Львівської хвилі” Ірини Галевич та креативної команди радіо. Партнером вечірки 10-річчя ранкового шоу стала компанія “Арагвелі”.

“Все, як планували і хотіли, так і зробили. Тішуся, що все вдалося! Все робили в дуже стислі терміни. Чому пінгвіни? Хотіли зробити святкування, аби воно запам’яталося. І нам це вдалося. Ідея пінгвінів – моя. Торік Лесь  Панчишин подарував радіо картину з пінгвінами. Вона мені дуже подобається. Говорили, говорили і вирішили на святкування постати в образах пінгвінів, а Олесь написав цю велику картину з пінгвінами, зняв відео, яке можна переглянути в соцмережі Facebook. І все це робили за лічені тижні. Встигли! Для нас спеціально шили костюми майстри у Львові. Та очі у нас, як виявилося згодом, різні”, – розповідає Влодко Лучишин. Що далі з костюмами – хлопці ще думають…
Співаки, які виступали у FESTrepublic. сlub, – друзі радіо “Львівська хвиля”. “Це друзі, без яких ми не ми. З Dzidzio давно товаришуємо. Аналогічно, як і з гуртом “Антитіла”, Ivan Navi, а також Наталкою Карпою та Іриною Федишин. Тарас Гаврик у нас працює. У “Wszystko” я закохався. Вперше їх, до свого сорому, почув у 2017-ому і вони мені так сподобалися! А оскільки ми дотримуємося традицій, на всіх “Андріївських анплагдах” у нас завше є відкриття, так от,  “Wszystko” – це відкриття “Все й одразу” в цьому році!” – наголошує Влодко Лучишин.
Як зазначила “Пошті” автор рубрики “Своя сорочка” в шоу “Все й одразу” етнограф Леся Горошко, з Влодком та Андрієм вона працює сім з половиною років і з ними завжди цікаво та весело. “Львівську хвилю” слухала ще тоді, коли там не працювала. Не пішла б сюди працювати, якби саме радіо не подобалося. Загалом Андрій і Влодко – цілком різні, але в такий спосіб вони один одного доповнюють. А ми, співведучі рубрик, зокрема і “Хронограф” Ігоря Лиля, і “Глянець” Володимира Мельника, і “Базікало” Маріанни Фіртки повкраплювалися туди, спільно працюємо для нашого слухача. Отож, ранкове шоу є різноманітним та динамічним. Бажаю “Все й одразу” надалі рухатися лише вгору і вперед”, – каже Леся Горошко.

“Святкування 10-річчя ранкового шоу вдалося навіть більше, аніж ми планували. Свідченням цього є гарний настрій присутніх, їхня радість від свята та їхні теплі відгуки. Позитиву у FESTrepublic. сlub було стільки, що наше свято всіх добряче зарядило, чим і тішимося”, – резюмує “Пошті” директор “Львівської хвилі” Віктор Іваницький. З його слів, ранкове шоу містяни люблять і чекають, бо його ведучі Влодко Лучишин та Андрій Великий щодня роблять правильні та влучні акценти на питання, які хвилюють людей. “У них це виходить гостро, серйозно і водночас емоційно, а львів’яни таке люблять”, – додає співрозмовник.
А далі…. Далі 11 серпня – 25-річчя радіо “Львівська хвиля”. Як уже писала “Пошта”, 20-річчя “хвилівці” гучно відсвяткували забавою у Львівській опері. Ще з Кузьмою…
Нині ж у соцмережі Facebook “Львівську хвилю” закликають провести святкування ювілею на “Арені Львів”. Утім радійники ще думають, де і як його провести. “У будь-якому разі в серпні святкування не робитимемо, бо це сезон літніх відпусток. Якщо робитимемо, то сто відсотків восени, – каже Влодко Лучишин. – Тема “Арени Львів” навколо нас “ходить” уже півроку… Питання в тому, кого зможемо запросити на ювілей. Є й думка не робити на стадіоні, а більш традиційно та камерно, аби могли спілкуватися з тими, що прийдуть, так, як ми і всі наші друзі звикли. На “Арені Львів” – це просто концерт… Думатимемо, проговорюємо все це і, звісно, разом із друзями радіо та львів’янами гарно відсвяткуємо”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7871 / 4.41MB / SQL:{query_count}