VFS Global впроваджує нову систему реєстрації для отримання візи у двох консульствах Республіки Польща в Україні

Незабаром процедура реєстрації для отримання візи заявниками з Львівського та Вінницького консульських округів стане швидшою та простішою

Після успішного запуску нової системи реєстрації від імені Посольства Польщі в столиці Києві 3 жовтня 2016 року, а також у Луцькому, Одеському та Харківському округах 20 січня 2017 року VFS Global рада оголосити про розширення цієї системи для двох останніх консульських округів в Україні. З 3 квітня 2017 року новий процес реєстрації буде здійснюватися для пунктів прийому візових анкет (ППВА), розташованих у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді, що належать до Львівського консульського округу, і разом з ними для  ППВА у Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях, що належать до Вінницького консульського округу. 
Головна мета впровадження нової системи – полегшення процедури реєстрації таким чином, що після здійснення передплати сервісного збору заявникам не потрібно буде телефонувати у кол-центр або використовувати веб-сайт для отримання реєстрації, що, своєю чергою, має на меті економію часу. З новою системою заявники отримають реєстрацію набагато швидше та в зручніший спосіб порівняно з існуючою процедурою. Дуже важливо, що нова система не вразлива для хакерських атак, на неї також не матиме впливу жодна діяльність незаконних посередників. Впровадження нової системи у цих двох консульських округах є пріоритетним завданням для Посольства Республіки Польща в Україні та VFS Global.  
Заявники, які бажають подавати документи для отримання візи до Польщі, повинні будуть передплатити сервісний збір у найближчому відділенні Кредобанку чи Ідея Банку (за себе особисто або максимально за 4-ох найближчих членів родини). Під час здійснення оплати необхідно обрати категорію візи, на яку заявники планують подавати документи, ППВА, а також вказати дійсний номер телефону. Цей номер буде надалі використаний оператором кол-центру ППВА для з’єднання із заявником з метою підтвердження дати й часу подачі документів. 
Якщо запропоновані дата і час прийнятні для заявника, йому необхідно буде підтвердити свою реєстрацію та з’явитися в ППВА у призначений день і час. У випадку, якби дата і час були незадовільними, заявник матиме шанс отримати другу реєстрацію. Система кол-центру, що буде використана для з’єднання із заявниками, абсолютно автоматична, а дзвінки будуть здійснюватися на підставі дати і години сплачення сервісного збору. Заявники, які здійснили оплату на попередніх умовах, матимуть можливість зареєструватися самостійно за допомоги існуючої системи онлайн на сайті або здійснивши самостійно дзвінок у кол-центр з цією метою. 
Варто зауважити, що VFS Global співпрацює з урядом РП з 2011 року в п’яти різних країнах, включаючи Україну, та надає послуги через 61 ППВА в світі. Компанія нещодавно успішно запустила чотири нові ППВА до Китаю у вересні 2016 року.
“Запуск цього нового процесу реєстрації для ще трьох консульських округів безсумнівно буде корисним для заявників з України, а також підкреслює довіру уряду Польщі до VFS Global та до наших глобальних пропозицій. Після ефективного запуску цієї послуги в Києві у жовтні 2016 року ми впевнені в тому, що цей процес розширення принесе велику користь у задоволенні зростаючого попиту на візи до Польщі, забезпечивши високий рівень безпеки навколишнього середовища для наших заявників”, – розповів про нову процедуру голова регіону СНД та Росії Прабудда Сен. 
*VFS Global несе відповідальність виключно за прийом візових заяв для клієнтів – дипломатичних місій. Усі подані візові анкети будуть надалі передані для оцінки та опрацювання відповідними місіями. Час розгляду заяв належить до виключної компетенції відповідних органів.

VFS Global є найбільшим у світі фахівцем з надання аутсорсингових та технологічних послуг урядам і дипломатичним місіям. VFS Global спів­працює з 50 урядами-клієнтами і надає послуги у 2214 візових центрах на території 126 країн на п’яти континентах, а загалом було опрацьовано 130 мільйонів заяв станом на 31 грудня 2016 року. VFS Global є сертифікованою компанією за версією ISO 9001:2008 (Система управління якістю), ISO 27001:2013 (Система управління безпекою) та ISO 14001:2004 (Система менеджменту екології).
Щоб отримати більше інформації, відвідайте сайт www.vfsglobal.com

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9912 / 4.38MB / SQL:{query_count}