Озеленити трамвайні колії

Ідею щодо озеленення трамвайних колій у Львові цього тижня озвучив під час засідання постійної комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міськради депутат Роман Іванців

Він запропонував директору ЛКП “Львів­електротрансу” Михайлу Сидоровичу подумати над ідеєю щодо озеленення трамвайних колій, як це часто роблять в Європі. На думку депутата, в експериментальному режимі зелену колію можна було б облаштувати на вулиці Личаківській, де незабаром має розпочатися ремонт, повідомляє 032.ua.
Натомість Михайло Сидорович зазначив, що проект ремонту вулиці Личаківської вже існує, і там не передбачене облаштування зелених газонів на колії, тому в документи треба буде вносити зміни.
“Взагалі я виступаю за те, щоби відокремлену колію, скажімо, від вулиці Княгині Ольги до перехрестя зробити зеленою. Непогано було б засадити зеленим газоном колію на Личаківській до розвороту. Особисто це бачив у Празі, в Брно, і це дуже гарно виглядає. Практично колії не видно, а трамвай їде”, – зазначив Михайло Сидорович. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7187 / 4.35MB / SQL:{query_count}