Ремонт-2017 доріг Львівщини: хто у списку?

За перші два місяці 2017-го від перевиконання митних надходжень до спецфонду обласного бюджету надійшло 105 млн грн. Ці кошти скерують на поточний ремонт автомобільних доріг загального користування Львівщини

Про це повідомили на нараді керівництва області, митних та фіскальних служб із суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності. Як розповів начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор, торік на ремонт доріг використали понад 730 млн грн, що надійшли від митних платежів, інформує tvoemisto.tv.
Цього року очікують значно більшу суму, адже заплановано відремонтувати близько 500 кілометрів автотрас. “Загальна потреба у коштах на 2017-ий – 4,5 млрд грн. Ми плануємо, що це будуть гроші від митних надходжень, а також із державного бюджету”, – зазначив він.
Очільник служби перерахував ділянки трас, які планують відремонтувати цього року:
– “Львів – Радехів – Луцьк” – ділянка від Львова до Кам’янка-Бузької;
– “Львів – Самбір – Ужгород” – відтинок від Львова до Самбора;
– “Куровичі – Рогатин” (повністю відремонтують);
– розпочнуть ремонт дороги Р15 “Ковель – Володимир-Волинський –Червоноград – Жовква” (через Великі Мости на Червоноград);
 – капітальний ремонт мосту на дорозі “Броди –Червоноград”;
– “Східниця-Пісочне” – від Київ – Чоп на Трускавець;
– “Київ – Чоп” – від Стрия до межі із Закарпаттям.
Зі слів голови Львівської ОДА Олега Синютки, цього року заплановано завершити і дорогу “Львів – Тернопіль”, але за рахунок коштів із держбюджету. “Ми хочемо, щоб у найближчий час усі дороги державного значення від Львова були відремонтованими і проїзними”, – зазначив він.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9469 / 4.35MB / SQL:{query_count}