Стильний глянець, на який чекають

Відбулася презентація оновленого журналу “РІА-Львів”

фото: Олег Вацлавик
Цього тижня у ресторані імпровізацій “Грушевський cinema jazz” дружня команда “РІА-Львів” зібрала гарне товариство у теплій атмосфері – друзів і партнерів – на презентацію оновленого журналу, який на ринку медіа вже 12 років поспіль. 
“Номером “РІА-Львів” за січень започатковуємо новий формат журналу. У 2017-ому він стане більш інтелектуальним та пізнавальним. Концептуально оновлений “РІА-Львів” – це не просто глянець, а дійсно журнал для мудрих людей, які люблять читати якісне і цікаве, – зазначила видавець журналу Христина Брезіцька. – Львів’яни ж традиційно мудрі та працьовиті люди. А скільки нових, гарних та важливих ініціатив започаткувалося саме у місті Лева! Кожного номера в цьому році робитимемо акцент на аналіз важливих подій і тенденції, якими живе наш рідний Львів. Щиро тішуся нашою командою журналу, яка на 2017 рік має амбіційні та цікаві плани щодо розвитку журналу “РІА-Львів”.
“Наша команда вирішила концептуально змінити журнал. У об’єктиві нашої уваги будуть цікаві, харизматичні, успішні та відомі особистості, які готові ділитися з нашими читачами своїм життєвим досвідом, зокрема досвідом праці. Кажу про людей, які чітко знають, чого хочуть у житті, як саме цього досягти завдяки наполегливій праці”, – сказала головний редактор журналу Ірина Запотічна. – Загалом орієнтуємося на читача, який любить читати й аналізувати. Недарма головний меседж “РІА-Львів” – журнал мудрих людей”. 
Зі слів Ірини Запотічної, у 2017-ому вони писатимуть на найактуальніші для Львова теми з різних сфер життя, до обговорення яких залучатимуть провідних фахівців і знаних експертів у конкретних напрямках, до думки яких у Львові дослухаються і шанують її. “Ба більше, плануємо, що в 2017-ому кожен наш номер буде тематичний, буде чимало нових цікавих рубрик. Писатимемо, звісно, про родинні цінності та традиції, подорожі та моду”, – додає головний редактор журналу.
“Люблю читати журнал “РІА-Львів”, адже як жінка черпаю для себе чимало цікавого, корисного та важливого. Особливо люблю читати матеріали про нові заклади, які відкривають у Львові, про відпочинок для родини та подорожі, – каже Марія Малачинська, керівник Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення, голов­ний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я ЛОДА з репродуктивного здоров’я і планування сім’ї. – Тішуся, що наш центр співпрацює з “РІА-Львів”, адже читач зі шпальт журналу може дізнатися про багаторічну працю нашого колективу в сфері репродуктології, зокрема про те, як подружнім парам отримати якісну та кваліфіковану допомогу медиків, аби на світ народжувалися такі бажані й очікувані діточки. Розповідаємо, про медичну допомогу в питаннях планування сім’ї, чому важливо дбати про своє здоров’я і проходити профілактичні огляди як жінкам, так і чоловікам”.
До слова, журнал долучився до хорошої та вкрай потрібної справи – запровадив серію заходів у рамках “РІА-Клуб” – “Меценатство заради майбутнього”. Мова, зокрема, про ремонт четвертого пологового залу Львівської обласної клінічної лікарні. “Всі кошти, зібрані на презентації журналу 23 січня, та з рекламного фонду лютневого номера “РІА-Львів” скерує на ремонт згаданого пологового залу”, – резюмувала Христина Брезіцька.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1240 / 4.38MB / SQL:{query_count}