Щасливого Нового року і веселих Різдвяних свят!

Шановні читачі, щиро дякую за те, що ви були з нами впродовж цього року, за довіру до нашої газети!

У 151-ому номері “Львівської Пошти, який  ви прочитали 2016-ого, наш працьовитий і дружній колектив дотримувався свого незмінного гасла – “Твоя газета у твоєму місті!”. Дякую колективу за якісну працю у 2016-ому! Дякую партнерам, друзям, рекламодавцям і розповсюджувачам видання, що були з нами впродовж року!  
Ми в кожному номері писали для вас про важливе і цікаве – об’єктивно та зрозуміло. І в 2017-ому ви вчасно дізнаватиметеся про всі найактуальніші та найцікавіші новини Львова, України, світу. Буде чимало нових і цікавих рубрик, а також творчих конкурсів для малечі. 
Шановні читачі, від щирого серця вітаю вас із прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Насамперед зичу миру та спокою нашій рідній Україні, адже саме за це ми щиро молимося і саме цього найбільше сьогодні потребує наша держава, кожний її громадянин! 
Зичу доброго здоров’я вам і вашим рідним, любові та взаємного кохання – адже це найбільші справжні багатства у житті кожного з нас! Міцне здоров’я дає змогу радіти життю, вчитися, працювати, творити, народжувати діточок. Щиро зичу поповнення в сім’ях у 2017-ому! Кохаючи ми щасливі, тож кохайте і будьте коханими! Щасливих і міцних вам шлюбів, родинного тепла і затишку, розуміння та поваги. Адже сильні та щасливі родини – це сильна Україна!
Бажаю кожному з нас віри у власні сили, сім’ю та Бога, оптимізму, надії на краще майбутнє, любові до рідних! Жінкам зичу терпіння та мудрості, чоловікам – наполегливості та впевненості у собі! 
Дай Боже, аби кожен день приносив позитивні емоції і радість у ваші сім’ї. Будьте щирими та справжніми! Робіть добро і будьте чуйними до людей, яким потрібні ваші слова підтримки, порада чи допомога. 
Нехай 2017-ий буде щедрим на нові цікаві знайомства і зустрічі, яскраві та захопливі подорожі. Любіть, творіть, мрійте, тіштеся позитивним і добрим, радійте кожній хвилині життя! Нехай усе вдається, втілюється і збувається! 
Щасливого Нового року, веселих різдвяних свят, віри в диво, смачної куті, дзвінкої коляди і мирного майбутнього нашій рідній державі! 

З повагою і найкращими
побажаннями головний редактор
“Львівської Пошти” Ірина Цицак

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0909 / 4.36MB / SQL:{query_count}