Якісно працювати і файно відпочивати

Улюблене радіо нашого міста “Львівська хвиля” провело традиційний щорічний “Андріївський анплагд” – 17 раз поспіль

фото: Ірина Середа
Позитивні, креативні, добрі, працьовиті та професійні – все це про дружній колектив улюбленого радіо рідного Львова – “Львівську хвилю”. Вони вміють якісно працювати і файно відпочивати! Яскравим прикладом цих слів є традиційний щорічний “Андріївський анплагд”, який “Львівська хвиля” у прямому ефірі проводить 12 грудня – в переддень свята Андрія. Цього тижня найкрутішу вечірку року провели вже 17 раз поспіль. Була дуже тепла, гарна і щира атмосфера, було дуже файно і мегакруто! Ще б пак, це робили “хвилівці”! А вони завжди проводять заходи найкраще і вельми якісно! 
Слухачі “Львівської хвилі” мали змогу послухати виступ улюблених виконавців. Цього року гостей святкування і слухачів розважали “Піккардійська терція”, “Антитіла”, “ТіК”, Світлана Тарабарова, “Цвіт кульбаби”, Іван Наві та “Сальто назад”. “Андріївський анплагд” відкривала “Піккардійська терція”. Були і прем’єри: гурт “Цвіт кульбаби” презентував нову пісню “Шуба  пісєц”, а Світлана Тарабарова виконала відому “Повертайся живим”, чим  зворушила присутніх на вечірці бійців.
“У нас вже склалися певні традиції щодо добору виконавців на “Андріївський анплагд”. Завжди обираємо кілька улюбленців публіки, які присутні практично щороку (цього разу це “Піккардійська терція” та гурт “Антитіла”), обираємо кількох виконавців, з якими товаришуємо, але які не бували на наших анплагдах надто часто (кажу про “Цвіт кульбаби”, “ТіК”). Та обов’язково мусить бути дебютант. Цього року їх було троє – “Сальто назад”, Світлана Тарабарова і Ivan NAVI, – зазначив “Пошті” Влодко Лучишин, виконавчий директор, ведучий радіо “Львівська хвиля”. – Був період, коли ми говорили собі: “Ну все, цей анплагд вже останній!”. Та щоразу, провівши черговий концерт, отримували хороші відгуки і відразу починали говорити про наступний. Львів’яни так люблять Андріївський концерт! Ніхто такого більше не робить! Це насправді дуже складно. Ми надто ретельно звіряємо список виконавців зі смаками нашої аудиторії… 
Загалом  це два-три місяці титанічної праці з десятка людей, очолюваних нашим піар-директором Іриною Галевич. З нею нічого не страшно і нічого не є надто складно. А сам ефір, коли все налагоджене і відпрацьоване, це саме задоволення! Важко, відповідально, але, як то кажуть, в кайф”.
“Проведення “Андріївського анплагду” щороку – це вже добра традиція, це свято для слухачів, для радіо, для наших гостей. Щороку намагаємося вдосконалюватись. Цього року вирішили зробити пряму трансляцію у соцмережі Facebook. Дуже приємно, що тисячам слухачів вдалось хоча б віртуально, але побувати всередині клубу”, – каже Галинка Лірник, ведуча радіо “Львівська хвиля”.
Уже традиційно на “Андріївський анплагд” запрошують відомих людей Львова, друзів та партнерів радіо. Не став винятком і цей рік: прийшли очільник Львівщини Олег Синютка з дружиною Наталею, депутати Львівської міськради та облради. 
“Львівська хвиля” – дуже хороше і якісне радіо! Це імідж Львова. 18 років – це вже ціла епоха. Це епоха стабільності та росту. Слухаю і люблю “Львівську хвилю”, бо це правдиве радіо, де гостро і цікаво журналісти ведуть свої програми, ток-шоу. На “Львівській хвилі” перфектні та професіональні радіоведучі. Поза конкуренцією насамперед Влодко Лучишин і Андрій Великий. Та й, зрештою, всі працьовиті, хороші. Тут добротна і якісна музика”, – розповів про свої враження “Пошті” очільник Львівщини Олег Синютка. 
“Радіо “Львівська хвиля” – це радіо нашого міста. Цей слоган зовсім не випадковий. Це справді те радіо, та музика, яким дихає наше місто, яке пульсує в його артеріях, – акцентувала “Пошті” Наталія Іскра, креативний директор Сommuna production. – Це радіо заспаних ранкових вулиць, обідніх посиденьок за філіжанкою львівської кави, вечірніх прогулянок під львівськими ліхтарями. 100,8 – це ритм і частота, якими живе Львів. “Андріївський анплагд” – це захід, який дає Львову ще одне дихання, нове і незвичне. Це жива та якісна музика, це живе та якісне спілкування, це те, що робить наше місто справді живим”.
Слухає і любить “Львівську хвилю” й депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук. “Особливо “присів” на “Львівську хвилю”, коли розпочалася Революція Гідності, коли щодня були прямі ефіри, коли журналісти докладно інформували про події в Києві. Вони стали оперативним і якісним рупором інформування про події на Майдані, за що їм дякую, – зазначив “Пошті” Валерій Веремчук. – У моєму автомобілі лунає “Львівська хвиля”, приємно чути відомі та позитивні голоси людей, яких знаєш багато років особисто, приємно слухати якісні, хороші та гострі програми, добротну музику. Люблю програми, які ведуть Влодко Лучишин та Андрій Великий, особливо “Все й одразу”. У них правильний  і гострий погляд на проблеми міста, а мені це, як депутату Львівської міської ради, важливо. Вони не просто озвучують ті чи ті проблеми Львова, а розкривають їх, намагаються вплинути на їх вирішення. І це добре”.
Частим гостем та коментатором тих чи тих подій “Львівської хвилі” є ще один депутат Львівської міської ради, голова ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич, який прийшов на “Андріївський анплагд” разом із дружиною Роксоланою. “Якісне та професійне радіо нашого рідного міста! Молодці! Респект і повага за їхню ініціативність і позитив! – розповів “Пошті” Ігор Зінкевич. – Особливо здружилися з ведучими “Львівської хвилі” під час Революції Гідності. Люблю і слухаю це радіо. Ми щодня обмінюємося інформацією – це хороше партнерство “Варти-1” і “Львівської хвилі”.
“Колись “Андріївський анплагд” у прямому ефірі ми проводили в студії, тепер це великі майданчики, що дуже тішить. Адже цей захід щороку чекають і дуже люблять. Пишаємося ним і проводитимемо його в наступні роки. Ще б пак, це наша традиція і гордість! Ми вміємо гарно працювати, але й уміємо добре відпочивати. Гордимося нашим професійним, позитивним і креативним колективом. Всі наші працівники дуже люблять свою роботу. Щиро і з гарним настроєм щодня працюємо для наших слухачів”, – резюмує “Пошті” директор “Львівської хвилі” Віктор Іваницький.
Партнерами цьогорічного анплагду були сервіс он-лайн резервування мережі аптек D.S. та “Група автомобільних компаній Арія Груп”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8037 / 4.45MB / SQL:{query_count}