Сумлінні платники податків: хто стане кращим iз кращих

Щорічний Всеукраїнський рейтинг “Сумлінні платники податків” започатковано Всеукраїнською громадською організацією “Асоціація платників податків України”

Головною ціллю цього знакового суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу, інформує прес-служба територіального відділення АППУ у Львівській області.
Сумлінні платники податків власною роботою демонструють, що лише прозоре ведення бізнесу та належне виконання своїх податкових зобов’язань допоможе подолати економічну кризу. До того ж, вчасну сплату податків на сьогодні можна вважати виявом патріотизму та безпосередньою участь кожного українця в розбудові сильної правової України.
Щороку переможців Рейтингу вітають українські високопосадовці, політики, видатні діячі культури та мистецтв, науки та спорту, відомі представники мас-медіа.
Цього року Асоціація платників податків України проводить V Всеукраїнський рейтинг “Сумлінні платники податків України” за результатами діяльності підприємств у 2015 році в категоріях малі, середні та великі підприємства.
Прийом заявок на участь у Всеукраїнському рейтингу “Сумлінні платники податків – 2015” відкрито з 10 травня до 30 червня 2016 року. Участь у конкурсі  є безкоштовною.
Рейтинг проводиться у два конкурсні тури, на обласному та всеукраїнському рівні:
10 травня 2016 року – початок І-го туру Рейтингу, прийом заявок;
30 червня 2016 року –  завершення прийому заявок на участь у Рейтингу.
До 1 жовтня 2016 р. нагородження переможців І-го туру ВР СПП-2015 у м. Львові.
До 1 грудня 2016 р. нагородження переможців ІІ-го туру у м. Києві.
Для  участі у Рейтингу  необхідно подати наступні документи: заявку та коротку довідку про досягнення та поточний стан справ на підприємстві.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.2396 / 4.07MB / SQL:{query_count}