Авто залізницею: який потяг і коли

Задля покращення сервісу і зручності пасажирів “Укрзалізниця” призначила курсування вагона-автомобілевоза у складі поїзда № 81/82 Київ – Ужгород

Скориставшись цією послугою, пасажир може дістатися до місця призначення залізницею разом зі своєю машиною. Оформити перевезення авто у спеціальному вагоні поїзда № 81/82 Київ – Ужгород можна вже з 13 червня, інформують у прес-службі “Укрзалізниці”. 
Так, вагон-автомобілевоз у складі поїзда № 81/82 Ки­їв – Ужгород відправлятиметься з Києва з 13 червня по понеділках, середах та п’ятницях, а зворотно з Ужгорода з 14 червня по вівторках, четвергах та суботах.
Оформити перевезення машини та отримати її на місці призначення  пасажири можуть в багажних відділеннях вокзалів щоденно з 8.00 до 17.00. Оформити перевезення автівки та придбати квитки для пасажирів, які її супроводжують, можна одразу в обох напрямках. Вартість перевезення автомобіля залежить від його ваги та тривалості поїздки.
“Укрзалізниця” змінює періодичність курсування вагона-автомобілевоза за маршрутом Київ – Львів – Київ у складі поїзда № 49/50 сполученням Київ – Трускавець – Київ. Так, з 10 червня вагон-автомобілевоз відправляється з Києва по п’ятницях (замість п’ятниці та суботи), зі Львова з 12 червня – по неділях (замість суботи та неділі). Окрім цих поїздів, вагони-автомобілевози наразі курсують також у складі поїздів №  79/80 Київ – Дніпропет­ровськ – Київ, № 41/42 Дніп­ропетровськ – Львів – Дніп­ропетровськ та  № 63/64 Дніпропетровськ – Одеса – Дніпропетровськ. До слова, за п’ять місяців 2016 р. згаданими вагонами залізниця перевезла 1991 авто, тоді як за відповідний період торік – 871 машин.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.4411 / 4.07MB / SQL:{query_count}