Охочі, подавайтеся на експертів

Департамент еконо­мічної політики Львівської обл­держадміністрації оголошує конкурс серед експертів для участі в комісії з питань оцінювання інвестиційних проектів суб’єктів малого бізнесу, поданих для участі в Програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області

Програма передбачає підтримку малого бізнесу шляхом мікрокредитування, інформує прес-служба ЛОДА. 
Відбір експертів із числа кандидатів буде проводити департамент економічної політики за погодженням із постійною комісією з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради.
Основними критеріями щодо відбору експертів є досвід роботи в експертному середовищі з питань підприємництва, професійний рівень та відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Для участі в конкурсі претенденту, який має бути зареєстрованим на території Львівської області, необхідно подати копію паспорта, автобіографію та рекомендаційний лист органу самоорганізації бізнесу або громадськості. Документи учасники конкурсу повинні надати до 17 червня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, до Департаменту економічної політики облдержадміністрації (каб. 427), тел.: 2999-251.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.1392 / 4.06MB / SQL:{query_count}