“Квитковий Бум”: акція для пасажирів

У Львові за використані квитки на електротранспорт можна отримати місячну картку для проїзду у трамваях та тролейбусах

фото: Олег Огородник
ЛКП “Львівелектротранс” щомісяця зазнає неабияких збитків через те, що пасажири  люблять прокататися “зайцем” у громадському транспорті. Так уже стало традицією, що одні взагалі не купують квитків із надією не зустріти контролера, а інші – тихенько топчуться неподалік компостера, аби в разі чого швидко пробити квитки. 
Як писала “Пошта”, також у місті Лева чомусь прижилася нібито благородна, але не зовсім чесна традиція – ділитися закомпостованим квитком із наступними пасажирами. Тож, заходячи у трамвай, маєте великі шанси отримати вже використаний, але діючий квиток. У час пік вони взагалі розкидані по всьому салону – вибирайте, який вам більше до вподоби. До слова, традиція з квитковим благородством прижилася лише у Львові – в інших містах до такого не додумалися. 
Потрібно зібрати 50 загальних або 50 пільгових прокомпостованих квитків, надіслати їх поштою чи принести на вул. Сахарова, 2
Відтак, аби хоч якось заохотити пасажирів чемно купувати квитки, на підприємстві “Львівелектротранс” розпочали акцію “Квитковий Бум”. Це буде щомісячний квест, згідно з його умовами потрібно зібрати 50 загальних або 50 пільгових прокомпостованих квитків, надіслати їх поштою чи принести  особисто за адресою: 79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2 (з позначкою акція “Квитковий Бум” та обов'язково вказати свій номер телефону). 
“Лови момент: за використані квитки отримай місячну картку для проїзду у трамваї і тролейбусі. Вже в кінці травня будуть визначені перші переможці. Прямуй правильними маршрутами! Збирай, зберігай, надсилай квитки нам та слідкуй за хорошими новинами!”, – йдеться у повідомленні “Львівелектротрансу” на їхній сторінці у соцмережі Facebook. Акція проводиться щомісяця, з першого по останнє число включно. Організатори зазначають, що під час квесту ціна проїзних документів не зміниться. До речі, в акції можуть брати участь усі охочі, які користуються львівським електротранспортом, окрім працівників “Львівелектротрансу”, а також їхніх близьких родичів (чоловік/дружина, діти). Квитки мають бути закомпостовані і в належному стані (брудні, подерті, заклеєні квитки прийматись не будуть).
Також інформацію про акцію озвучуватимуть у трамваях та тролейбусах на всіх маршрутах.  “Тепер вже я навряд чи за одну поїздку зберу десяток використаних квиточків із сидінь”, – пише на своїй сторінці у Facebook користувачка Ірина Куп­ранець. 
Квитки мають бути закомпостовані і в належному стані – брудні, подерті, заклеєні квитки приймати не будуть
До слова, у часи, коли салонами рухомого складу ходили кондуктори, схитрувати було майже неможливо. Коли ж  з’явилися компостери, львів’яни почали  вдаватися до махінацій. Передавати квиток – ведмежа послуга, тому нічого  нарікати на невідповідний стан трамваїв і тролейбусів, на поганий настрій водіїв, яким через нечесних пасажирів затримують зарплатню, або на часті несправності “рогатих”, позаяк зекономлена гривня чи дві – чималі збитки для львівського електротранспорту, що несе за собою його недостатнє технічне оснащення і змушує економити на комфорті для пасажирів. 

Діти почали озвучувати зупинки в львівських трамваях

Але не у всіх, лише на другому та шостому маршрутках. Діти називають вулицю, напрямок руху трамвая і попереджають про штрафи. Деякі записи настільки кумедні, що майже всі пасажири вагонів не стримують емоцій. Дитячі голоси звучатимуть в трамваях до кінця травня, а можливо будуть і довше, інформує радіо “Львівська хвиля”. Окрім того, діти між зупинками читають вірші Франка, Лесі Українки та Шевченка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.6651 / 4.1MB / SQL:{query_count}