Мобілізація № 7: хто піде до війська

Для наступної хвилі мобілізації знадобиться лише 10-12 тис. призовників – через збільшення кількості охочих служити за контрактом

Україна взагалі може відмовитись від призову, інформує espreso.tv. Можливість зменшити кількість призовників з’явилася через збільшення матеріального забезпечення контрактників.
“Якщо раніше ми в місяць набирали 200-300 контрактників, то тільки за цей місяць, коли ми отримали грошове забезпечення, до армії записалися 9 тис. осіб”, – пояснив міністр оборони Степан Полторак. З його слів, у перспективі Україна зможе взагалі відмовитися від призову на користь контрактної армії.
Степан Полторак також зауважив, що проведення мобілізації залежатиме від ситуації на лінії зіткнення.
“Буде мобілізація, не буде мобілізації – все це залежить від того, яка буде ситуація. Ті кроки, які були прийняті Президентом, урядом, Верховною Радою щодо забезпеченням грошовим утриманням військовослужбовців, ми зараз значно більше отримуємо, додають нам оптимізму в тому, що з часом ми взагалі відмовимося від мобілізації, якщо, звичайно, не буде активних бойових дій”, – сказав він.
Міністр оборони додав, що відомство розробляє зміни до закону про проходження служби, оскільки в ньому “дуже багато моментів, які заважають швидко переходити на нові стандарти”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7358 / 4.06MB / SQL:{query_count}