Не просто гра, а навчання

Восени у Львові відбудеться шкільна ліга з шахів

Починаючи з цієї осені у кожній школі Львова проходитиме шкільна ліга з шахів. Вона включатиме три етапи: перший відбудеться наприкінці вересня, другий – наприкінці жовтня, а третій – наприкінці листопада, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
Шкільна ліга буде відкритою, у ній зможуть брати участь діти, віком до 16 років, не лише зі Львова, а й різних областей нашої країни. Змагання передбачатимуть особисту та командну першість. В особистій першості змагатимуться хлопці та дівчата у трьох вікових категоріях: до 12, 14 і до 16 років. Під командною першістю розуміють змагання, коли змагаються команди, у складі яких два найсильніші хлопці та одна найсильніша дівчина від кожної школи.
Нагадаємо, з вересня у кожній школі міста запровадять шахові гуртки для дітей. Це передбачено Програмою розвитку шахів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на 2015-2016 р. Згідно з цією програмою, у кожну школу буде закуплено демонстраційну шахову дошку, сім комплектів шахів та навчально-методичну літературу на загальну суму 425 000 грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7096 / 4.34MB / SQL:{query_count}