Оберіть “Людей Львова”

11 червня на “Арені Львів” відзначать тих, хто своєю працею, натхненням, силою та вірою творить історію нашого міста

Ось уже п’ять років поспіль незалежні експерти й громадськість нашого міста визначають “Людей Львова” – найдостойніших підприємців, представників шоу- та медіа-бізнесу, благодійників, політиків і громадських діячів. Таким чином організатори програми відзначають людей, що роблять відчутний внесок у розвиток та створення позитивного іміджу Львівщини.
28 травня організатори цієї регіональної премії підвели остаточні підсумки експертного опитування за 2014 рік. Та остаточне рішення у виборі найдостойніших, як завжди, в руках громади нашого міста. До 10 червня (00.00 год) на сайті ria.lviv.ua кожен охочий може проголосувати і обрати кращих львівських професіоналів у сфері шоу- та медіа-бізнесу. Всього в програмі виділено дев’ять номінацій, в кожній з яких – по чотири кандидати на перемогу.
У 2015-ому, зважаючи на нові виклики суспільства, програму “Люди Львова” доповнили новими номінаціями. Цього року організатори планують відзначити громадські організації та волонтерські рухи, що допомагають фронту. Окрім цього на розгляд громадськості представили ще десять номінацій, якими пропонують відзначити громадських діячів, політиків, журналістів, бізнесменів тощо. 
А от нагороджуватимуть кращих з кращих уже наступного тижня, а саме 11 червня, в четвер, на “Арені Львів” під час п’ятої офіційної церемонії “Люди Львова – 2015”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4486 / 3.97MB / SQL:{query_count}