За життя Назарка Трегуба!

Благодійний захід на підтримку маленького львів’янина допоміг батькам зібрати понад 313 тисяч гривень

фото: Юрій Федечко
У театрі ім. М. Заньковецької 5 березня відбувся захід “Благодійна Львівщина за життя Назарка Трегуба”. 
Це вже не перша акція в нашому місті, яку влаштовують благодійники для порятунку маленького Назарчика Трегуба, в якого стався рецидив лейкемії. Врятувати дитину може операція у Відні, яка коштує від 180 до 280 тисяч євро. На попередніх заходах активістам вдалося зібрати 150 тисяч євро.  
“Усі запрошення на концерт викупили. Завдяки вашій небайдужості до здоров’я Назарчика зібрали вже понад 313 тисяч гривень. Я щиро вдячний!” – розповів “Пошті” організатор заходу Юрій Федечко. 
фото: Юрій Федечко
До публіки вийшли оркестр заньківчан, співаки Оксана Муха, Павло Табаков та Назар Савко, гурти “Rock-H-Оrchestra”, “La Vivo”, “Band.It”, соліст Львівської опери Олег Лихач. “На захід завдяки благодійникам змогли потрапити понад 180 дітей із сиротинців області. Атмосфера була справді тепла. Нашим концертом ми хочемо сказати: “Досить помирати в нашій країні!” Наше дійство не розважальне, а благодійне! Ми – за життя і дітей, і дорослих, і на заході, і на сході!” – зазначив Юрій Федечко. Зірки, які зголосилися співати для Назарка, постали для своїх шанувальників в новому образі. До прикладу, гурт “Rock-H” трохи інший, ніж до нього звикли слухачі. Це була вже не легковажна музика, розважальна, яка зазвичай звучить на фестивалях, а більше філософська.
Ефективним заходом став благодійний аукціон. Свої лоти надали понад 20 відомих людей, серед яких Руслана, Тарас Петриненко, Юрко Журавель, “Піккардійська терція”. 
“На ура пішли і картини, і фотороботи, і диски, і книжки від відомих людей. Усе разом стало дієвою допомогою для батьків Назарчика. Ніколи не думав, що буду тішитись грошам – цим листкам спеціального паперу, які несуть життя... Папірчики можна спалити, порвати. Життя – категорія тривала. За гроші можна знищувати, вбивати, підкуповувати, а можна їх міняти на життя та здоров’я! Для мене той є багачем, хто більше віддає і щось собі залишає, а не той, хто має в мільйони разів більше від потрібного. Буду вдячний кожній людині, яка зважить за ці дні свої можливості та вирішить ще долучитись до допомоги для Назарчика Трегуба”, – підсумував організатор.
фото: Андрій Кубяк
Невдовзі після благодійного концерту його організатор побував у маленького пацієнта. Хлопчик уже закінчив перший блок хіміотерапії. 
“Після відвідин у стаціонарі Назарчика можу сказати, який же він молодець! Тримається стійко, як і його батьки, активно спілкується та береться до роботи: складає корабель із лего відразу, без зволікань! Творча душа! Вдячні старшому синові Оксани Лис, родині Христини Білик за велике лего (корабель), “Видавництву Старого Лева” та Оксані Думанській за книги і багатьом небайдужим, бо Назарчик має що робити в перерві між першим і другим блоком хімії”, – розповідає Юрій Федечко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4571 / 3.98MB / SQL:{query_count}