Вифлеємський вогонь миру вже у Львові

Містяни можуть запалити від нього свічки в холі ратуші на першому поверсі

фото: Андрій Польовий
До міста Лева пластуни привезли Ви­ф­леємський вогонь миру, що символізує тепло, мир, злагоду і сподівання. Україною його поширюють пластуни. Полум’я передають від міста до міста й заносять у церкви, школи, сиротинці та лікарні.
фото: Андрій Польовий
Передавали Вогонь миру у Львові в кабінеті міського голови Андрія Садового. “Дякую пластунам за цю добру традицію, за відвагу і мужність. Дуже важливо, щоб цей вогонь приніс мир у наші домівки і нашу державу”, –  зазначив очільник міста.
Вогонь миру розмістили в холі ратуші на першому поверсі, де він буде до січня 2015-го, щоб усі охочі могли запалити від нього свічки та принести Вифлеємський вогонь додому, інформує прес-служба мерії. 
“Якщо раніше вогонь символізував тепло різдвяних свят, то у 2014-ому – це те, довкола чого може об’єднатись уся Україна. Цей вогонь уже помандрував на схід країни до вояків, які захищають незалежність нашої держави, а також буде ширитися поміж вірянами міста, області й України загалом”, – зазначила Христина Бліновська, представник Пласту. 
Вогнем із Вифлеєма люди можуть запалити свічки вдома на Святу вечерю. Крім того, вогонь заносять до сиротинців і лікарень, аби ті, хто перебуває далеко від своїх рідних, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.  Традиційно вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6412 / 4.08MB / SQL:{query_count}