Оперувати по-новому

ЛОР-відділення 1-ої міської лікарні отримало нове обладнання

У першій міській клінічній лікарні ім. Князя Лева оновили операційне устаткування у ЛОР-відділенні. 
За кошти спонсорів (75 тисяч гривень) заклад придбав оглядовий ЛОР-комбайн і мікродебрідор, а ендоскопічну стійку для виконання сучасних малоінвазивних втручань відділення отримало за кошти міського бюджету – 200,7 тисячі гривень, інформує прес-служба Львівської міськради. 
“Міська влада спромоглася виділити 200 тисяч гривень на придбання відео­стійки, яка дозволить лікарям нормально оперувати. Ми придбали відеостійку, і тепер тут можна оперувати на рівні з європейськими клініками, провідними клініками України. Ми й далі намагаємося впроваджувати сучасні технології в закладах охорони здоров’я. Нерідко допомагають цьому приватні структури, які довіряють нам, тому вкладають кошти в медичне обладнання”, – розповів начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб.
У цьому ж відділенні 1-ої міської лікарні раніше зробили ремонт на суму 500 тисяч гривень, придбали ліжка та меблі на 40 тисяч гривень.
“Оглядовий ЛОР-ком­байн і мікродебрідор надзвичайно допоможуть і нашим лікарям, і пацієнтам. Завдяки цій апаратурі хворі переносять операції значно легше, а післяопераційний період у стаціонарі скоротився майже вдвічі, якщо  порівнювати з традиційними радикальними втручаннями”, – розповіла завідувач ЛОР-відділення Марта Соколовська.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6470 / 4.07MB / SQL:{query_count}