25 найкращих шкіл Львова (інфографіка)

"Пошта" дослідила, випускники яких навчальних закладів краще складають ЗНО

Рейтинг найкращих шкіл міста представляємо вже вдруге. Якщо попереднього разу ми аналізували результати ЗНО з чотирьох предметів, то тепер вирішили збільшити їх кількість до семи: тепер враховувалися результати тестування із англійської мови, біології, географії, історії України, математики, української мови та літератури, а також фізики.
Оскільки про якість навчання свідчить не лише кількість “успішних” учнів, а й чисельність тих, які отримуть низькі оцінки, то, аналізуючи результати ЗНО, ми звертали увагу на два показники: кількість учнів, які набрали під час тестування високі бали (>173), і кількість тих, які отримали низькі бали (<135,5).
Аби отримати більшу вибірку, а відтак достовірніший результат, ми брали до уваги результати ЗНО за 2010-2014 роки (попередній рейтинг, нагадаємо, грунтувався на даних за 2008-2012 рр.)
Якщо кілька шкіл отримували однаковий підсумковий бал, то, аби розподілити їх, ми звертали увагу також на кількість “200-бальників”.
Окрім самого рейтингу шкіл, а також результатів їх випускників під час ЗНО, ми виокремили найкращі школи шести львівських районів та уклали шість міні-рейтингів з окремих предеметів. Окрім того порахували, із яких предметів львівські школярі частіше отримують максимальний бал на ЗНО (200).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7163 / 4.06MB / SQL:{query_count}