Орден нового часу

Львів’яни змагаються за першість у конкурсі на кращий ескіз ордена Героїв Небесної сотні

Міністерство культури України визначило три кращі ескізи ордена Героїв Небесної сотні. Серед них і малюнок авторського колективу Тараса Возняка та Костянтина Ковалишина зі Львова. 
Своїм рішенням комісія відзначила три ескізи ордена Героїв Небесної сотні (з рекомендаціями доробки): авторського колективу Тараса Возняка та Костянтина Ковалишина (Львів), авторського колективу Олександра Сопова й Алевтини Несіної-Інькової (Київ) та Олексія Руденка (Київ), пише видання “Коментарі” з посиланням на Українські новини. Конкурс проводили з 23 по 28 липня. Усього було подано 17 конкурсних проектів від 16 учасників.
За перше місце автор ескіза отримає матеріальну винагороду в розмірі 20 тисяч гривень, за друге – 15 тисяч гривень, за третє – 10 тисяч гривень. Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко підписав закон про заснування ордена Героїв Небесної сотні як нової державної нагороди. 1 липня орден заснувала Верховна Рада. 
Орден Героїв Небесної сотні присуджуватиметься за громадську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, а також за активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні та самовіддане служіння українському народу, проявлені під час Революції гідності (листопад 2013 – лютий 2014) та інших подій, пов’язаних із захистом незалежності, суверенітету й територіальної цілісності країни.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4848 / 4.35MB / SQL:{query_count}