Надійний захист для армії

Пожертви містян на військо використовують за призначенням, – переконують львів’ян активісти Народної самооборони Львівщини

фото: ipress.ua
Самооборона Львівщини за кошти, які пожертвували небайдужі люди, придбала і передала в зону АТО спорядження для дрогобицької і стрийської частин, батальйону “Дніпро”, 80-ої аеромобільної бригади і мостиських прикордонників. Проте для того, щоб повністю забезпечити солдатів із Львівщини екіпіруванням, потрібно ще декілька тисяч комплектів спорядження.
Так, п’яти військовим частинам із Львівщини доставили чотири десятитонні вантажівки продуктів харчування, засобів захисту та інших необхідних речей.
“Ми привезли 200 кевларових касок. Вони списані, але жодного разу не були у використанні, 150 бронежилетів, 10 каліматорних прицілів, один тепловізор, 36 тисяч порцій супів, 10 тонн води, по два європіддони макаронів, чаю, крупи та овочі”, – розповів заступник керівника Народної самооборони Сергій Дзядик. 
Усе необхідне закупили за кошти благодійників та меценатів, а також за кошти, які залишились із Центру відправки людей до Києва, а це майже 70 тис. євро. Також активісти зазначили, для того, щоб люди були впевнені, що їх кошти будуть використані за призначенням, Народна самооборона Львівщини відкриє для загального доступу звітність, яку розміщуватиме на своїй сторінці у Facebook.
“Ми хочемо, щоб питання фінансів було максимально прозорим та публічним. Адже знаємо, що таких центрів збору грошей багато. Потім виникає багато запитань, навіть звинувачень. Тому ми хочемо, щоб ви могли побачити, що роблять із зібраними пожертвами та на що їх витрачають”, –  заявив Валерій Веремчук, керівник Народної самооборони Львівщини.
З його слів, також згодом буде відкритий банківський рахунок,  де можна буде побачити нові надходження, будуть доступні виписки у паперовому вигляді. “Щодня на сторінці у Facebook ви зможете бути у курсі справ, дізнатися, що видали, що придбали. Ми відкриті до спілкування, штаб працює кожного дня. Тому запрошуємо усіх охочих допомогти”,  –  розповіла Ірина Яремко, представниця Самооборони та відповідальна за фінанси.
Зазначимо, долучитися можуть всі. Достатньо заповнити онлайн-анкету на сайті Народної самооборони Львівщини (https://samooboronalviv.org/avtor/register).
“Якщо ми хочемо бути захищеними, то ми повинні подбати про те, щоб ті, хто нас захищають, відчували себе захищеними також. Ми бачимо, що люди є дуже жертовними. Вони готові зробити все, щоб у нашій країні був мир і спокій.  Підтвердженням цього є те, що за останні три місяці ми зібрали понад мільйон гривень, майже 23 тис. євро, та понад шість тисяч доларів. 
За ці кошти закупили близько тисячі бронежилетів, півтори тисячі касок, шапок під каски, більше тисячі спальних мішків, три польові медичні набори, 500 металевих касок, 12 бронежилетів другого класу, а також 300 носилок для поранених. Докуповують медичні препарати. Одного разу  бійці навіть попросили сигарет і їм передали 4 000 пачок”, – зазначив настоятель Гарнізонного храму св. Петра і Павла отець Степан Сус, який займався збором коштів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4259 / 3.99MB / SQL:{query_count}