Влітку поїдемо по-іншому

Управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради оприлюднило пропозиції змін в організації дорожнього руху

Загалом є кілька етапів упровадження змін. Спочатку – зміна напрямків на деяких вулицях, потім – організація колового руху довкола кварталів. Усі зміни пропонують упровадити в літній період, коли завантаженість транспортом у місті мінімальна. Подивитися схеми змін можна на офіційній сторінці Управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради на Facebook.
Перший ступінь інтеграції – зміна напрямків руху вул. Герцена і Фредра – прогнозовано зменшить навантаженість на перехресті вул. Франка – Герцена – князя Романа – Левицького. Другий ступінь інтеграції – влаштування квазікільцевого руху вул. Франка – пл. Соборною – князя Романа. При цьому в протилежному напрямку відбуватиметься рух тільки громадського транспорту. Зміниться і напрямок одностороннього руху вул. Шухевича.
Третій ступінь інтеграції – зміна напрямку руху вул. Левицького. Це забезпечить зручний виїзд транспорту з центральної частини міста. Відповідно зміниться напрямок руху вул. Зеленою. Рух вул. Франка від перехрестя з вул. Саксаганського стане одностороннім (у протилежному напрямку – тільки громадський транспорт).
Загальний висновок: у центрі міста з’являться реальні смуги руху громадського транспорту, розвантажиться вул. Франка, покращиться виїзд транспорту з центру з одночасним деяким ускладненням в’їзду в центр.
Якщо у вас є думки стосовно змін у русі, висловлюйте їх на офіційній сторінці Управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради на Facebook!
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6627 / 4.06MB / SQL:{query_count}