З перевізниками, які надають неякісні послуги, розриватимуть угоди

Таку пропозицію висловили депутати Львівської облради

Право на здійснення перевезень треба надавати тим фірмам, які є комунікабельними, добросовісними та виконують умови, виписані в угодах. Думку щодо цього висловили депутати Львівської обласної ради на засіданні постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту і зв’язку. Про це “Пошту” повідомили в прес-службі облради. 
Зокрема, депутати на засіданні комісії розглянули численні скарги жителів Львівщини, які стосуються неналежної якості пасажирських перевезень. Здебільшого громадяни нарікають насамперед на “хамське ставлення водіїв до ветеранів УПА, ветеранів праці” та ін.
Голова постійної комісії Михайло Задорожний каже, що всі скарги людей їхня комісія скерує до транспортної інспекції Львівської області, прокуратури Львівської області та департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації. Депутати пропонуватимуть розірвати угоди з такими перевізниками.
Окрім того, на комісії зачитали й інші скарги громадян. Люди зазначають, що тендерні пропозиції від перевізників різняться від того, що є насправді. Зокрема, перевізники заявляють про наявність у них якісних і сучасних автобусів, проте після проходження тендерної процедури на рейси виходять автобуси, перероблені з вантажних.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6386 / 4.06MB / SQL:{query_count}