“Гуру” соцмереж завітають до Львова на конференцію Lviv Social Media Camp

Львів 22 лютого прийматиме понад 200 людей, для яких соціальні мережі це більше, ніж спосіб проведення часу

Ці люди з допомогою “Вконтакті” та “Фейсбуку” заробляють гроші, і у Львові вони ділитимуться своїми секретами.
“Те, що соціальні мережі сьогодні є не тільки засобом отримання інформації і спілкування, а й засобом заробітку, відомо практично кожному. Аудиторія сайту “Вконтакті” – 315 мільйонів відвідувачів, аудиторія “Фейсбуку” перетнула позначку 1 мільярд осіб. Усе більше компаній відкриває свої офіційні сторінки у “Фейсбуку” і “Вконтакті” не тільки задля збільшення лояльності клієнтів, але і як додатковий канал продажу. Вважається, що в Україні бізнес тільки починає відкривати для себе соціальні мережі. Надалі цей канал зв’язку зі споживачами тільки ростиме”, – розповідають організатори. 
Щоб допомогти підприємцям успішно використовувати всі можливості соцмереж, в Україні відбуваються профільні конференції. Найближча з них – Lviv Social Media Camp 2014 – відбудеться 22 лютого у Львові.
Конференція присвячена просуванню товарів і послуг через соцмережі, новим медіа, стартапам, пов’язаним із соціальністю, розробкою facebook-додатків і змінам, які приносять соціальні медіа. За три попередні роки цю щорічну подію уже відвідала майже 1000 учасників. Цього року очікується, що її відвідає понад 200 учасників, інформує прес-служба мерії. 
Подія розрахована на представників малого та середнього бізнесу і підприємців, які хочуть відкрити для себе нові можливості просування своїх товарів і послуг та яким небайдужа думка споживачів про їх бренд. Її також варто відвідати людям, які планують відкрити інтернет-магазини у соціальних мережах. Також конференція є точкою збору професіоналів у сфері SMM з усієї України. Конференцію проводить Lviv Startup Club. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.7242 / 4.35MB / SQL:{query_count}