Ні – мітингам під храмом!

У церкві святих апостолів Петра і Павла можна буде спокійно молитися, бо депутати Львівської міськради заборонили проводити будь-які акції під сакральною спорудою

фото: Андрій Польовий
Депутати Львівської міськради прийняли ухвалу, якою заборонили проводити масові заходи на території, прилеглій до храму святих апостолів Петра і Павла (костел єзуїтів). Обмеження стосується всіх акцій, окрім богослужінь і зібрань “Центру військового капеланства” Курії Львівської архиєпархії УГКЦ. За цю ухвалу проголосувало 70 депутатів. Міський голова Львова Андрій Садовий одразу ж підписав документ.
“Ця ухвала мала довгу дорогу. Тут заслуга і комісії, і юридичного управління. Усіх, хто долучався. Це доб­рий приклад того, як правильно організовувати роботу”, – зазначив на сесії міськради мер. Зокрема, у тексті ухвали йдеться про заборону проведення зборів, мітингів, пікетувань, вуличних походів, демонстрацій, богослужінь або релігійних зібрань на території, обмеженій вулицями Театральною, Памви Беринди, Шевською, площами Івана Підкови, Яворського і проспектом Свободи. Ухвалою заборонено проводити не лише заходи релігійного характеру, а й масові заходи окремих громадян чи інших осіб, уповноважених трудовими колективами чи організаціями. 
Згідно з цією ухвалою, юридичне управління Львівської міськради до 1 березня 2014-го має розробити і подати на розгляд депутатів Порядок проведення у Львові публічних богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій на прилеглих до храмів територіях і на відкритих територіях громадського призначення.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.3159 / 4.07MB / SQL:{query_count}