На Садового поскаржилися до прокуратури

Депутати міськради вважають, що мер Львова неодноразово порушував і далі порушує законодавство України

фото: Марічка Ільїна
На четверговому пленарному засіданні депутати Львівської міської ради звернулись до прокурора Львівщини Олега Василенка “щодо неправомірних дій міського голови м. Львова Садового Андрія Івановича”. Відтак вони наполягають на відкритті кримінального провадження на міського голову Львова. Таке рішення підтримали голосуванням.   
Під депутатським зверненням підписалися керівники фракцій УДАР, “Свобода”, “Батьківщина” та Народного Руху України. У ньому зазначено, що мер зловживає своїм правом щодо формування порядку денного пленарних засідань міськради. Також депутати твердять, що А. Садовий допускає грубі порушення вимог Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”. Окрім того, депутати твердять, що в діях міського голови є ознаки корупційних дій. 
Із відповідним зверненням на сесії міськради виступив Маркіян Лопачак, член депутатської комісії комунального майна та власності Львівської міськ­ради. З його слів, міський голова грубо порушує вимоги законодавства щодо формування ним порядку денного пленарних засідань ЛМР.

фото: Марічка Ільїна
“Порядок денний формує міський голова на підставі пропозицій секретаря ради, виконкому, пропозицій, внесених у порядку місцевих ініціатив та громадських слухань, пропозицій депутатських фракцій, депутатів ЛМР. Однак перед засіданням сесії мер безпідставно вилучає з порядку однакові за своїми правовими ознаками проекти ухвал, які розглянуті та завізовані відповідними посадовцями органів виконавчої влади та депутатськими комісіями”, – зазначив Маркіян Лопачак. 
У тексті депутатського звернення йдеться про те, що міський голова Львова порушує вимоги чинного законодавства України, зокрема: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про запобігання і протидію корупції”, ухвали Львівської міської ради від 31.032011 № 304 “Про Регламент Львівської міської ради 6-го скликання” та від 18.07.2013 №2647 “Про затвердження Порядку надання повноважень посадовим особам виконавчих органів міської ради на представництво інтересів міської ради у судових справах з питань, які стосуються виключної компетенції міської ради”.
Відтак депутати наполягають, аби у прокуратурі дослідили це питання та вжили необхідних заходів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0955 / 4.09MB / SQL:{query_count}