Про вбивство, каліцтво та голод…

У “Тюрмі на Лонцького” у неділю, 24 листопада, відбудеться відкриття виставки про Голодомор

Чому Голодомор 1932 – 1933 років в Україні є геноцидом українського народу? Хто і для чого організував убивство, каліцтво та голод? Як відбувалися репресії проти селянства? Як Україна пам’ятає цю трагедію і як визнає її світ? 
Про це та інше – на відкритті виставки “Голодомор 1932 – 1933 років в Україні – геноцид українського народу”, яке відбудеться у неділю, 24 листопада, о 13.00 год.  Виставка пройде  в Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького” (вул. С. Бандери, 1, вхід із вулиці Брюллова), повідомляє прес-центр Центру досліджень визвольного руху. Виставка триватиме до 30 грудня.
Київський національний музей “Меморіал па­м’яті жертв голодоморів в Україні” надав 17 банерів історичної документальної виставки “Голодомор 1932 – 1933 років в Україні – геноцид українського народу”. Вони розповідають про страшну трагедію українського народу, яка розкриває суть більшовицького тоталітаризму. Промовистими є заголовки розділів нової виставки: “Вбивство голодом”, “Каліцтво голодом”, “Терор голодом”, “Ненароджене покоління”, “Дитяча безпритульність”, “Боротьба з куркульством як класом”, “Арешти й ув’язнення”, “Кати українського народу” тощо. 
У рамках відкриття виставки завідувачка музею ЛНУ “Львівська політехніка”, кандидат історичних наук Анна Кос, прочитає публічну лекцію “Заметений шлях” про відображення подій Голодомору у спогадах селянина із села Гарбузинки, що побачили світ друком у далекій Австралії. Після лекції відвідувачі музею матимуть змогу переглянути добірку документальних фільмів про Голодомор 1932 – 1933 років в Україні. До слова, вхід на виставку вільний.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9384 / 4.35MB / SQL:{query_count}