Щоб сніг не став несподіванкою…

Під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради підтримали ухвалу про внесення спеціальної техніки та обладнання до статутних капіталів львівських комунальних підприємств, шляхово-ремонтних підприємств районів міста

Тому у шляхово-ремонтне підприємство (ШРП) передадуть спеціальну техніку для утримання вулично-дорожньої мережі міста. ШРП Галицького, Личаківського, Залізничного та Шевченківського району отримають 35 одиниць техніки та дві одиниці обладнання. 
Для цього з міського бюджету виділили 18 млн 821 тис. грн. Сім одиниць техніки, серед яких чотири екскаватори-навантажувачі та три міні-навантажувачі, уже передали  ШРП Личаківського, Галицького, Шевченківського та Залізничного районів. 
Незабаром передадуть ще 11 тракторів та один багатофункціональний комунальний автомобіль, на цю техніку вже подані платіжні доручення в казначейство. За інформацією відділу благоустрою, окрім нової техніки, до прибирання міста в зимовий період ШРП залучатимуть ще 120 одиниць техніки, що перебуває на балансі комунальних підприємств.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.7028 / 4.07MB / SQL:{query_count}