Вибух легковажності

Через зайву цікавість минулого вівторка на снаряді часів Другої cвітової війни підірвався 29-річний мешканець села Верещиця Яворів­ського району.

mines.jpg 

Через зайву цікавість минулого вівторка на снаряді часів Другої cвітової війни підірвався 29-річний мешканець села Верещиця Яворів­ського району.

Чоловік знайшов снаряд і замість того, щоб повідомити про знахідку фахівців МНС, приніс його додому і намагався розібрати. Боєприпас вибухнув, а потерпілий отримав множинні рвані рани лівого передпліччя і кисті. Чоловіка відразу шпиталізували у 8-му клінічну лікарню Львова, де він перебуває й досі.

З місця події вилучено хвостову частину боєприпаса, донні частини патрона, слюсарний інструмент, 6,2 кг речовини жовто-коричневого кольору, схожої на тротил, 20 фрагментів головної частини снаряда із залишками ідентичної речовини.

Як розповів "Пошті" Віта­лій Туровцев, працівник прес-служби ГУ МНС у Львівській області, це перший випадок поранення від вибуху боєприпаса цього року.

- Загалом з початку року було виявлено 804 боєприпаси і 593 патрони. Всі вони були знешкоджені, і ніхто не постраждав. Люди відразу повідомляли підрозділи МНС, і ми їх знешкоджували. У цьому випадку виною стала легковажність людини, - стверджує Віталій Туровцев.

Зокрема, того ж дня, коли пролунав вибух у Верещиці, надійшло повідомлення, що в лісі біля с. Гончарівка Золочів­ського району виявлено 14 артилерійських снарядів ча­сів Другої світової війни. На місце знахідки відразу прибули фахівці. Територію знахідки обгородили і виставили довкола неї охорону. Знешкодження тривало два дні.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0348 / 4.08MB / SQL:{query_count}