П’ять зірок зайві?

УЄФА може знизити вимоги до кількості п'ятизіркових готелів у містах-господарях Євро-2012. Про це заявив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс.

УЄФА може знизити вимоги до кількості п'ятизіркових готелів у містах-господарях Євро-2012. Про це заявив президент Федерації футболу України Григорій Суркіс. За його словами, таку інформацію йому повідомив головний операційний директор Євро-2012 Мартін Каллен. "Це дуже мудре рішення знизити планку вимог до кількості 5-зіркових готелів, які не можна буде використати після проведення Євро-2012. Це ще раз підтверджує оперативність УЄФА, нормальне реагування та прагматизм, а також те, що УЄФА думає, як ці об'єкти можна буде використовувати надалі в інфра­структурі кожного міста, яке прийматиме Євро", - сказав Григорій Суркіс.

Водночас Андрій Ставенко, експерт з питань розміщення ФФУ, пояснив "Пошті", що офіційної інформації з цього приводу до федерації наразі не надходило. "Таке рішення може бути прийняте не раніше як 15 грудня, коли має відбутися засідання виконкому УЄФА, - сказав Андрій Ставенко. - Загалом же, кількість місць у готелях може бути скорочена лише в одному випадку - якщо буде скорочено вимоги до кількості місць на стадіонах". Нагадаємо, наразі на Львівщині є лише один 5-зірковий готель - у Трускавці.

Минулого тижня у Міністерстві культури та туризму України відбулася нарада за участю експертів УЄФА Юргена Мюллера та Сабіни Фукс, а також представників Національного агентства, Федерації футболу України та представників Львівської облдержадміністрації і Львівської міської ради. Звіт київських експертів засвідчив належний рівень підготовки готелів на території області та недостатню роботу у Львові. Згідно з висновками експертів, вже сьогодні готельна інфраструктура Львівщини на 50% готова до прийому гостей чемпіонату.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6582 / 4.08MB / SQL:{query_count}