Травмоінвестиції

На Сколівщині шукають кошти для першої в Україні клініки гірського травматизму

На Сколівщині шукають кошти для першої в Україні клініки гірського травматизму

Щозими в українських Карпатах зростає кількість травмованих під час катання на лижах, але в Україні й досі немає хірургічної клініки з гірського травматизму. Аби виправити ситуацію, Львівська обласна держадміністрація розробила  інвестиційний проект такої клініки і одразу запрезентувала його  в п'ятницю, 14 листопада, Надзвичайному і Повноважному послу Австрійської республіки в Україні Маркусу Вукетічу та Надзвичайному і Повноважному  послу Італії в Україні П'єтро Джованні Доннічі. Клініка має розташовуватися у місті Сколе. За зразок клініки гірського травматизму львівські проектанти взяли подібний заклад в Австрії, який вже більше де­кількох років успішно "рятує" австрійських  відпочивальників. За словами Миколи Кметя, голови ЛОДА, уся документація до будівництва вже готова, а відтак справа тільки за коштами. Проте поки що ні італійські, ні австрійські інвестори не зважилися сказати остаточного "так" на користь будівництва.

"Місце розташування не випадкове, - пояснює "Пошті" Ігор Свистун, голова Сколівської райдержадміністрації. - Якщо поглянути з літака, то Сколе - однаково віддалена точка  від усіх Карпат, до прикладу, від Буковеля до нас близько 100 кілометрів. Попри те, що спеціальної клініки у нас нема, усі все одно їдуть до Сколього в стаціонарну лікарню. Та в нас не вистачає ані спеціалістів, ані місця..."

Як розповів "Пошті" Ігор Свистун, наразі розглядають декілька варіантів створення клініки: можна вдосконалити корпус лікарні, що вже існує, або ж звести нову будівлю на прилеглій до лікарні території. Попри те, що документація вже підготовлена, в ній залишили декілька пунктів, які безпосередньо узгоджуватимуть з інвестором, зокрема, питання про спеціалістів, які там працюватимуть. В обласній адміністрації припускають, що інвестори захочуть, аби лікарі приїхали саме з їхньої країни. Не зважуються в ЛОДА назвати й приблизний кошторис проекту, адже загальну суму корегуватимуть забаганки інвесторів щодо місця, спеціалістів та масштабів  будівництва.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7449 / 4.08MB / SQL:{query_count}