“Львівську хвилю” почують в Америці

Найпопулярніша радіостанція Львова “Львівська хвиля” стала одним із партнерів UMPP (Ukraine Media Partnership Program) на 2013-2014 роки

Радіостанція – єдина з електронних засобів масової інформації в Західній Україні, яку цьогоріч відібрали для участі в Українській програмі Партнерства в галузі мас-медіа в Україні. Крім “Львівської хвилі”, перемогли у відборі також: газета “Рівне вечірнє” (м. Рівне), ТРК “Луч” (м. Красний Луч) та онлайн-портал МедіаПорт (м. Харків). 
“Цьогоріч у нас був дуже великий конкурс. Незалежним експертам було нелегко. Критерії, за якими обирали: об’єктивність журналістики, любов слухача, довготривалість існування на ринку, незалежність медіаресурсу від дотацій, від влади. Також нас цікавило, наскільки тренінги, в яких братимуть участь працівники радіостанції, зможуть покращити життя спільноти і регіону в цілому”, – зазначила асистент програми UMPP, представник організації IREX, яка адмініструє проект, Олена Чепурна. 
 Довідка                                       
UMPP (програма Партнерства в галузі мас-медіа в Україні) працює з друкованими, електронними та онлайн-ЗМІ по всій Україні для сприяння розвитку вільного та незалежного медаіа-сектору за допомогою партнерства між українськими та американськими ЗМІ. За 12 років існування програми участь у ній взяли більше, ніж 180 українських журналістів і понад 100 американських професіоналів. Фінансує програму Бюро у справах освіти та культури Держдепартаменту США, а постійним адміністратором UMPP є Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). За всі 12 років існування програми ЗІК і “Львівська хвиля” тільки двоє, яких відібрали для участі зі Львова.
Щодо партнера для радіо “Львівська хвиля”, то одним із потенційних кандидатів з минулих років є радіогрупа “Мел Вілер Інк ”. “Повідомлення про нашу перемогу було для нас великою приємністю. Участь в програмі партнерства в галузі мас-медіа в Україні дозволить нашим працівникам здобути новий досвід, вдосконалити свої знання, передати навички всьому колективу. Також дуже важливо побачити роботу американської радіостанції зсередини”, – каже директор радіо “Львівська хвиля” Віктор Іваницький. 
“Нас дуже втішила новина про те, що ми перемогли у відборі. Тепер ми матимемо можливість побачити з середини, як працює американська радіостанція. Партнери минулих років нам радили не збирати великих валіз, залишити вільне місце для “результатів” шопінгу в Америці (сміється). Головне – взяти записник і ручку для нотаток”, – говорить заступник керівника Служби інформації радіо “Львівська хвиля” Ярина Капітан. 
Програма UMPP передбачає два візити американських партнерів до “Львівської хвилі” для проведення 5-денних тренінгів. Також відбудуться два візити (по 3 працівники “Львівської хвилі”) до США.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7277 / 4.37MB / SQL:{query_count}