Не наші гроші на нашу церкву

Посольство США в Україні виділило грант у розмірі 85 тисяч доларів на реставрацію дерев’яної церкви XV ст. у м. Дрогобич на Львівщині

фото: Євгеній Кравс
Другого вересня у церкві святого Юра у Дрогобичі відбулось підписання угоди щодо фінансування грантового проекту “Збереження та реставрація стінопису церкви святого Юра у Дрогобичі”. Про це йдеться у повідомленні мистецького об’єднання “Кактус”. Участь у церемонії надання гранту взяв Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.
Кошти надали громадській організації “Інститут міста Дрогобича” та музею “Дрогобиччина” на реалізацію проекту реставрації та збереження автентичних фресок видатної української історичної та мистецької пам’ятки – дерев’яної церкви святого Юра.
Зі слів директора музею “Дрогобиччина” Алли Гладун, сума гранту становить 85 тисяч доларів і вона розрахована на два роки. “За ці кошти проведемо реставрацію стінопису храму, а також реконструкцію системи електропостачання та пожежної сигналізації церкви”, – сказала Алла Гладун, інформує “Львівський портал”.
Як відомо, влітку цього року церкву святого Юра у Дрогобичі внесли до списку Світової спадщини ЮНЕСКО разом з іншими сімома дерев`яними храмами України та Польщі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.9244 / 4.05MB / SQL:{query_count}