Гроші на ремонт таки знайшли

Виконавчий комітет Львівської міської ради вніс зміни до бюджету розвитку Львова на 2013 рік

Зокрема, 200 тис. грн у ме­жах затверджених видатків члени виконкому передбачили на капітальний ремонт корпусу школи-інтернату №2 на вул. Просвіти, 2. 
Суму виділено з кош­тів, які мали витратити на початок будівництва адміністративно-побутового корпусу ігрових видів спорту на території СЗШ №95 по вул. І. Кавалерідзе, 15. Тут мали також переобладнати спортмайданчик – для занять спортивними іграми на піску. Видатки, закладені на цей об’єкт, становили 288,7 тис. грн, – зазначено в додатку до рішення виконкому.
Ще 50 тис. з цих коштів виконком вирішив надати для капітального ремонту харчоблоку дитсадка №144 на вул. Б. Хмельницького, 93. Також виконавчий комітет виділив 37,7 тис. грн на капітальний ремонт огорожі СЗШ №78 на вул. Замарстинівській, 132, забравши аналогічну суму, передбачену на капремонт покрівлі СЗШ №84 на вул. Зубрівській, 30.
Тим часом на майданчик пляжних видів спорту, який хочуть облаштувати на території СЗШ №95 у Львові на Сихові, треба більше 10 млн грн. Як каже ініціатор проекту, вчитель фізкультури СЗШ № 95 Станіслав Євстігнєєв, замість даху над пісочним покриттям хочуть облаштувати тренажерний зал.
За матеріалами zaxid.net
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6614 / 4.06MB / SQL:{query_count}