Вони знову хочуть три гривні!

А мешканці Львова категорично не хочуть їздити у брудних маршрутках із нахабними водіями та ще й за більші гроші!

Учора у міській раді слухали містян. Та чи почули?!... 12 червня у ратуші відбулися громадські слухання щодо підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті. Їх відвідала рекордна кількість львів’ян. Емоції, обурення, неоднозначні пояснення… Та висновок один – містяни не хочуть їздити у брудних маршрутках із нахабними водіями та ще й за три грн!
Перевізники на бідкання львів’ян лиш змовчали… А львів’яни кажуть, що готові платити за якість, по 2,5 грн, а як доведеться, то й по три гривні, проте спершу потрібно навести лад із транспортною системою та обслуговуванням. 
“Я не маю нічого проти трьох гривень, хай буде так. Але мені, щоб доїхати на роботу потрібно пересідати двічі, це коштує 4 грн в один бік, в день – 8. Я готова платити 6 грн за дорогу туди й назад, але нехай спершу переглянуть транспортну систему, хай наведуть порядок з водіями-нахабами, хай маршрутки помиють, а тоді піднімають плату”, – скаржиться “Пошті” львів’янка. 
На такі зауваження громадян Іван Велійка, голова ЛОО “Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників” реагував несміло, мовляв покращення чекайте згодом… після підняття ціни. “Після підвищення тарифів всі транспортні підприємства перш за все попробують погасити всі свої заборгованості перед кредиторами. Потім ми будемо закупляти нові транспортні засоби кращої якості, які забезпечать комфортний проїзд, закуплятимуть нові машини”, – зазначив він. 
Детальніше про цю актуальну тему читайте у суботньому номері “Пошти”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.0952 / 4.07MB / SQL:{query_count}