Не пустили на кладовище… на машині

Нині Голосківське кладовище – одне з найбільших місць для захоронень у Львові.

Його площа становить понад  74,8 га. Літнім людям, які приходять сюди пом’янути родичів, непросто долати такі великі відстані пішки, тож вони намагаються заїхати на цвинтар автомобілем. 
До “Пошти” звернувся львів’янин, якого з літніми родичами не впустили на Голосківське кладовище на автомобілі. Чоловік каже, що браму цвинтаря перед ними зачинили. “Залишайте машину і до могили йдіть пішки! В’їзд заборонений!”, – сказали йому. 
Цього тижня журналісти “Пошти” вирішили перевірити, у чому справа, адже, як нам відомо, раніше на це кладовище можна було заїздити автомобілем. На головних воротах цвинтаря висить оголошення про те, що в’їзд дійсно заборонений. Попри оголошення про заборону проїзду, авто “Пошти” та й інші машини у вівторок, 21 травня, заїхали без проблем. 
“Зазвичай ми прикриваємо ворота кладовища, а як під’їздить автомобіль, відчиняємо їх. Наприклад, цієї неділі (19 травня, – “Пошта”) я ворота навіть не прикривав, заїздили всі, кому потрібно, – виправдовувався “Пошті” сторож кладовища. Те саме каже і директор Голосківського цвинтаря. “Ми впускаємо всіх – і тих, хто приїхав на авто, і тих, хто прийшов пішки, незважаючи на те, куди ви їдете: чи на ті поля, що тут поряд, чи на ті, що далеко. Проте, самі розумієте, тут не широка траса, а вузька дорога, автомобілі часом блокують проїзд для похоронних процесій”, – зазначив “Пошті” Микола Бабій, директор Голосківського кладовища.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6587 / 4.08MB / SQL:{query_count}