Не ховаймо баняків!

“Пошта” дізнавалася, коли в місті планують повністю відновити постачання гарячої води

У Львові досі тривають гідравлічні випробування, через які частина жителів опинилася без гарячої води. У Львівтеплоенерго кажуть, що наразі все йде за планом, а Залізничтепло­енерго вже навіть відновило постачання гарячої води частині своїх споживачів. Теплопостачальні підприємства міста обіцяють усунути виявлені в процесі випробувань прориви та інші недоліки в обіцяні терміни. 
Мирон Терех, директор ЛКП “Залізничнетепло­енерго”, учора зазначив “Пошті”: частині споживачів вже поновили подачу гарячої води. Зокрема, вже запрацювали котельні на шести вулицях – Караджича, Патона, Петлюри, Ожинова, Роксоляни та Шевченка. Проте, за словами співрозмовника, жителям вулиці Шевченка знову вимкнуть гарячу воду, але вже через плановий ремонт. Про це жителів обіцяють повідомити заздалегідь. “Хочемо зробити ремонт вже на роки, а не латати… Тому чекаємо хорошої погоди”, – розповів він “Пошті”. Як розповідає Мирон Терех, досі тривають ремонти на чотирьох вулицях – Величковського, Кульпарківській, Сяйво та Широкій. Найпроблемнішим об’єктом, як зазначив директор підприємства, є вулиця Кульпарківська: там стався прорив центральної траси. Комунальники сподіваються відновити подачу гарячої води бодай на два дні (понеділок-вівторок), а потім продовжити ремонт. Всі роботи на цій вулиці сподіваються закінчити максимум за 10 днів. На решті ж об’єктів постачання гарячої води поновлять на початку наступного тижня. 
Львівтеплоенерго також обіцяє своїм споживачам відновити постачання гарячої води вчасно. Зокрема, жителям Сихівського району – 27 травня, як і в будинки по вулицях Шафарика, Дж. Вашингтона, Пасічна, Лисиницька. Іншим  споживачам, приєднаним до ТЕЦ-1, – впродовж трьох днів (з 10 по 12 червня).
Жителям Шевченківського району відновлять постачання теплої води в період з 8 по 10 червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
4.2803 / 4.07MB / SQL:{query_count}