Поцілунки за дитячі подарунки

На вулицях Львова уже сьогодні можна побачити волонтерів, які даруватимуть свої поцілунки.

 Четвертий рік поспіль з нагоди Міжнародного дня захисту дітей Громадська організація “Борець” проводить благодійну акцію “За поцілунок – дітям на дарунок”. До 31 травня у центрі та біля вищих навчальних закладів волонтери пропонуватимуть зробити пожертву на подарунок для дітей із багатодітних сімей в обмін на поцілунок у щічку. Кожен охочий зможе не лише допомогти тим, хто справді цього потребує, а й отримати багато позитивних емоцій від розданих поцілунків. 
“Сьогодні, у суботу, поцілунки роздаватимуть лідери громадських організацій Львова, а завтра, 26 травня, у ролі волонтерів-цілувальників спробують себе зірки шоу-бізнесу. А уже 1 та 2 червня ми завітаємо до 30 багатодітних сімей із привітаннями до Міжнародного дня захисту дітей та корисними подарунки. Адже попередньо дізнавалися, що саме потрібно кожній сім’ї. Тож цьогорічний набір подарунків буде особливим для кожної сім’ї”, – розповідають організатори заходу. 
Також діти отримають 
солодощі та іграшки, адже це їхнє свято. Окрім матеріальної допомоги, волонтери подарують багато тепла і посмішок. Організатори проекту закликають небайду­жих хлопців і дівчат ста­вати волонтерами-цілувальниками, а перехожих – долучатися до акції.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7202 / 4.07MB / SQL:{query_count}