Кому квиточок?

У Львові почали встановлювати термінали для продажу квитків на проїзд в електротранспорті

У Львові почали встановлювати термінали для продажу квитків на проїзд в електротранспорті

Незабаром на вулицях Львова поставлять 18 терміналів, у яких можна буде придбати квитки на проїзд у трамваях і тролейбусах. Таку новацію впроваджують задля підвищення якості обслуговування пасажирів та розширення мережі продажу квитків для проїзду у громадському електричному транспорті. 
Встановлення таких терміналів погодив міський виконком, а деякі з них вже стоять на своїх місцях. Зокрема, побачити як виглядатимуть такі пристрої вже можна, зокрема, на вулиці Сахарова поблизу трамвайного депо, де вже є один термінал. 
У мерії сподіваються, що збільшення кількості точок автоматизованого продажу квитків дозволить пасажирам у будь-який момент придбати проїзні документи та приведе до підвищення рівня оплати за проїзд у пасажирському транспорті міста. Як інформує прес-служба мерії, термінали поставить експериментально терміном на три місяці ТзОВ “Оззон-Харків”.

ДОВІДКА
Стаціонарні термінали з продажу квитків встановлять за адресами: вул. І. Франка, 10, вул. Чернівецька, 9, вул. Є. Коновальця, 109, вул. Руська, вул. І.Франка, 33 (до пл. Соборної), вул. І. Миколайчука (кінцева трамваю № 6), вул. П. Дорошенка, 3 (до центру), вул. П. Дорошенка, 10 (з центру), пл. Ринок, вул. Зелена, 131, вул. Гетьмана Мазепи, 13, вул. Зернова (кінцева тролейбусa № 13), просп. Червоної Калини (кінцева тролейбусa № 24), вул. Митрополита Андрея, вул. Університетська, 1, вул. Акад. А. Сахарова, 2, пл. М. Кропивницького, 4, вул. Наукова, 30. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4171 / 3.97MB / SQL:{query_count}