Робіть добрі вчинки!

У Львові вже утретє нагородили кращих благодійників року 

У Львові вже утретє нагородили кращих благодійників року 

Світ урятує не лише краса, а й добро. На щастя, у наш нелегкий час є багато небайдужих людей, які завзято допомагають та підтримують потребуючих, сиріт і неповносправних. Хтось організовує доброчинні обіди, хтось збирає гроші на операції дітям, хтось – подарунки на свято Миколая. На Львівщині також не бракує хороших людей, благодійників, які зі щирою душею та відкритим серцем роблять щодня добрі справи! А яка в них позитивна енергетика! 

Весну місто Лева розпочало з гарної події: 1 березня в приміщенні театру ім. Марії Заньковецької відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу “Благодійна Львівщина – 2012”, який проводили в рамках національного конкурсу “Благодійна Україна – 2012”. Кожен із них отримав особливий символ благодійності – бурштинового янгола.

Отож, переможцем у номінації “Благодійник – неурядова організація”  стала Ініціативна благодійна група “Відкриваємо серця”. Нагороду з рук генерального директора театру ім. М.Заньковецької Андрія Мацяка одержала координатор групи Тетяна Фургало.

“Тішуся, що Ініціативна група “Відкриваємо серця”, координатором якої я є, отримала нагороду, – каже  Юрій Федечко, креативний директор компанії “Капітал-медіа”. – Загалом  конкурс “Благодійна Львівщина” – це передусім аванс і допомога у відкриванні дверей, за якими є більші можливості. Радий, що під час церемонії нам вдалося поспілкуватися з людьми, які з року в рік подають допомогу тим, хто її потребує, обмінятись контактами, домовитись про спільні проекти… Хтось може подумати, що благодійність – це як хобі, покликання. А насправді  це робота серця та мозку, як пообіцяти і виконати. Саме за добру роботу і добрі справи нас нагородили добрим словом, підтримкою, ангелом. Такі церемонії дають ще й додатковий стимул віддавати себе тим, хто цього потребує”. 

У номінації “Благодійник: компанія – середній бізнес” перемогло Приватне акціонерне товариство “Комплекс водних видів спорту” (Аквапарк “Пляж”).  Провідний український дизайнер Оксана Караванська вручила нагороду голові спостережної ради Комплексу водних видів спорту Андріяну Гутнику.

Голова правління МБФ “Україна 3000” Марина Антонова привітала  переможця у номінації “Благодійник: благодійний фонд (організація)”.  Ним став Благодійний фонд “Світ Дитини”. Отримати нагороду прийшов до театру його виконавчий директор Ярема Возниця.

У номінації “Благодійна акція року” заслужена артистка України Анжеліка Рудницька з радістю привітала Громадську організацію “Форум видавців” за акцію – “Українські книжки – сільським бібліотекам”. 

Голова наглядової ради національного конкурсу “Благодійна Україна”, фронтмен групи “Мандри” Сергій Фоменко вручив нагороду в номінації “Інновації в благодійності”. Переміг Благодійний проект “Я не один”. Янгола отримували відомий український дизайнер Роксолана Богуцька та співзасновник Фонду “Я не один” Олег Ковальський. Торік під час благодійних показів мод Роксолани Богуцької в рамках Lviv Fashion Week було зібрано понад 300 000 грн. Усі кошти були переказані Благодійному фонду “Я не один” і використані на проведення операцій соціально незахищеним дітям.

Віце-ректор Українського католицького університету та голова  конкурсної комісії Павло Хобзей вручив нагороду  Надії Гулядик. Вона стала переможницею в номінації “Благодійник: фізична особа”. 

І ще один переможець – Молодіжна громадська організація “Академія Української Молоді”, яка здобула першість у номінації “Благодійник: дитяча або молодіжна організація (спільнота)”. 

Нагороду “Львів” соціальний” отримали “Мальтійська служба у Львові” та соціальна кампанія “Добрі справи”. “Пошта” не раз писала про проекти “Мальтійської служби”: це і благодійна кухня, і Миколай – дітям із інтернатів, і Миколай – прийомним сім’ям та дитячим будинкам сімейного типу.

“Наш конкурс – це популяризація благодійності та нагородження кращих доброчинців, а також подяка всім тим, хто долучився до благодійності, та вдячність тих, кому доброчинці допомогли. Це своєрідна відзнака за ті добрі справи, які вони роблять, допомагаючи тим, хто потребує помочі.  Це чудова нагода подякувати підприємствам, фізичним особам, організаціям і просто добрим людям! – зазначив “Пошті” голова оргкомітету конкурсу “Благодійна Львівщина – 2012”, голова правління громадської організації “САМІ” Андрій Породко. – Тішуся, що наш конкурс зміг дорости до великої сцени і зібрати повний зал! Це була гарна церемонія, бо були справді позитивні емоції. Горджуся, що у нас сформувалася класна команда, яка, певен, наступного року зробить ще більш грандіозну церемонію”.

Зі слів Андрія Породка, підготовку до наступного конкурсу вже розпочали. “Думаю, що легше починати збирати гарні ініціативи впродовж року, щоб на кінець року бачити реальну ситуацію – хто що зробив. Хочу, аби наступного року подали ще більше заявок на конкурс”, – додав голова оргкомітету конкурсу “Благодійна Львівщина – 2012”. До слова: Андрій Породко цього вечора отримав відзнаку Асоціації благодійників України, крім того, його відзначили грамотою Львівської облради за багаторічну благодійну роботу та активну громадську позицію.

Окрім церемонії нагородження, в театрі ім. М. Заньковецької відбувся концерт за участі заслужених артистів України Олега Лихача та Любові Качали, скрипаля-віртуоза Олександра Божика, а також Анжеліки Рудницької та Сергія Фоменка. Їхній виступ супроводжував оркестр театру ім. Марії Заньковецької під керівництвом Богдана Мочурада. Ведучими вечора були Юрій Цвєтков і заслужена артистка України Альбіна Сотникова.  

На думку спадають мудрі слова із заповітів 104-річного карпатського мудреця Андрія Ворона (з книги Мирослава Дочинця “Многії літа. Благії літа”): “Зроби за день хоча б одне добре діло для родини (для дому). Одне – для своєї душі. І одне (обов’язково) – для когось. Якщо не в силах ділом, то роби це хоча б добрим нелукавим словом. І так щодня. По одній. По кілька зернин. І вони заколосяться в душі врожаєм радості”…  

0945.JPG

 

0945a.JPG

 

0945d.jpg

 

0945e.jpg

 

0945f.jpg

 

0945q.JPG

 

0945r.JPG

 

0945s.jpg

 

0945w.JPG 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0845 / 4.44MB / SQL:{query_count}