Львівські новини: телеграф

Перевезення без конкурсу

Конкурс із визначення перевізника на міському маршруті №47а скасовано. Про це інформує прес-служба мерії. Відповідний наказ підписав в. о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради.

Ремонти водогонів

Упродовж 2006-2012 років “Львівводоканал” замінив приблизно 200 км  нових труб. “Ця надзвичайно копітка планова робота по заміні аварійних водопроводів дала свої результати. Ще кілька років тому у диспетчерській водоканалу фіксували в середньому 16 поривів щодня. Сьогодні маємо 10-12 викликів. Саме завдяки новим мережам водопровідна система працює стабільніше”, – зазначили у “Львівводоканалі”. Як інформує прес-служба міської ради, сьогодні нові ділянки водогонів прокладають на вулицях Зеленій та Полтв’яній.

…а селу – книжки!

Львів’янка Катерина Гайдук подарує 1000 книжок сільським бібліотекам у рамках благодійної акції “Українські книжки – сільським бібліотекам”. Книжки, які львів’янка дарує бібліотекам – це книжки з її сімейної бібліотеки, які почала збирати її бабуся, – інформує прес-служба ратуші. “Ми хочемо віддати їх туди, де до них було б належне ставлення і належне зберігання. Натомість є люди, які би хотіли почитати книги, але не мають такої можливості. Тому ми віддаємо їх тим, хто дійсно читатиме”, – розповіла Катерина Гайдук. 

Новий музей у Винниках

Збудувати музейний комплекс планують у Винниках. Це буде музей історії культури та побуту етнічних українців з Надсяння, Лемківщини, Холмщини та Підляшшя. У ньому планують створити 12 постійно діючих експозицій, а також розмістити на його території інтерактивні експозиції та Співоче поле. Як інформує офіційний сайт Винник, на музей уже виділили 1,5 га землі на околиці міста недалеко від перетину двох доріг – Київ–Чоп і Львів–Івано-Франківськ. Крім того, уже розроблена вся проектна документація. Планується, що музей буде розрахований на туристів, які подорожують автотранспортом і зможуть не лише подивитися на різні виставки, а й відпочити, поспостерігати за роботою ковалів та попоїсти.

Новий туристичний маршрут

На Львівщині відкрили новий туристичний маршрут Городоцьким та Пустомитівським районами області. Минулої неділі його вже апробували за маршрутом Зимна Вода – Суховоля – Городок – Комарно – Грімне – Кліцько – Переможне – Тулиголови – Великий Любінь. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Майбутнє соціальних квартир

На Львівщині розроблять єдину програму з будівництва 2,5 тис. помешкань соціального та доступного житла на 2013-2017 рр. Про це інформує прес-служба ЛОДА. Вже доручено головному управлінню з питань Євро-2012, містобудування та будівництва облдержадміністрації у найкоротші терміни доопрацювати Програму та подати на розгляд і затвердження Львівській облраді. Також є доручення райдержадміністраціям та органам місцевого самоврядування передбачити гроші на фінансування заходів зазначеної Програми на умовах співфінансування з держбюджету.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2282 / 4.09MB / SQL:{query_count}