Львівські новини: телеграф

Вихідний на Євро-2012. 13 червня – день проведення євроматчу – буде у Львові вихідним. Оскільки два інші матчі, які відбудуться у Львові, припадають на суботу та неділю, то вихідною буде тільки середа, 13 червня. Нагадаємо, 8 червня відбудеться перший матч та відкриття турніру. У Львові відбудуться три матчі фінального турніру: 9 червня зіграють Німеччина та Португалія, 13 червня – Данія і Португалія і 17 червня – Данія і Німеччина.

Ресторатори святкуватимуть. 21 травня у Львові відзначатимуть День кельнера. “Метою цього заходу є відзначення працівників сфери ресторанного бізнесу за їх важливу нелегку працю, підвищення престижу професій та якості обслуговування в закладах ресторанного господарства”, – розповідають у департаменті економічної політики Львівської міської ради. У День кельнера власники та керівники закладів ресторанного господарства на кілька годин – з 18.00 до 21.00 – стають кельнерами, тобто особисто обслуговують клієнтів. Усім закладам Львова запропоновано долучитись до святкування та запровадити таку традицію у своїх закладах.

У суботу – IT-форум. 19 травня у Львові вже вдруге відбудеться Lviv eCommerce Forum. Захід покликаний зібрати власників інтернет-магазинів, розробників та інших зацікавлених в електронній торгівлі осіб. Цього разу на зберуться близько 300 учасників з усієї України. Форум відбудеться з 10.00 до 19.00 в Українському католицькому університеті (вул. Хуторівка, 35а). “Цього разу ми обрали гасло “Найкраще перевірені практики електронної торгівлі в бізнес!” і вирішили допомогти розібратися в електронній торгівлі нашим підприємцям, інтернет-магазинам, розповісти про історію успіху, запросити успішні інтернет-магазини з Києва, показати найбільш успішні інтернет-магазини зі Львова для того, щоб поширювати досвід”, – зазначив засновник ГО “Lviv Startup Club” Ростислав Чайка, інформує прес-служба міськради.

Знесіння приберуть. Акція під гаслом “Start today – save tomorrow” 19 травня відбудеться у парку “Знесіння”.  Організаторами акції є комерційні бізнес-структури та громадські організаціями міста Львова. Це перша спільна акція бізнесу і громади. Прибирати парк розпочнуть о 12.00 год.
 
Музична фан-зона. Офіційну фан-зону чемпіонату Європи з футболу 2012 року на проспекті Свободи відкриють 7 червня. Про це розповіла заступник директора ЛКП “Агенція з підготовки Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012” Соломія Короненко. У фан-зоні упродовж усіх днів відбуватимуться концерти. У дні, коли гратиме українська збірна, а саме 11, 15, 19 червня, виступатимуть гурти “Танок на майдані Конго”, “Друга ріка”, “Тартак”. Організацію розважальної програми фінансуватиме УЄФА, інформує zaxid.net. 

Літні квіти. Літня висадка квітів розпочалася  у нашому місті. За сприятливої погоди, вже цього тижня центр міста планують засадити квітами. Висаджувати їх будуть у три етапи. 

Смітник у Новому Роздолі. Інвесторам для будівництва нового полігону зі сміттєпереробним заводом пропонують земельну ділянку в Новому Роздолі на Львівщині. Про це заявив заступник голови Львівської ОДА Володимир Губицький під час засідання щодо “Розв’язання проблеми твердих відходів з допомогою державно-приватного партнерства у Львові”. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.5272 / 4.08MB / SQL:{query_count}