Не сила терпіти!

Обурені мешканці перекрили дорогу Львів – Луцьк

Обурені мешканці перекрили дорогу Львів – Луцьк

Понад 100 жителів Радехівського району вчора перекрили автотрасу Львів – Луцьк на пішохідному переході в с. Бабичі (Радехівського району). Як пише zaxid.net, трасу заблокували у два боки. 

Людям увірвався терпець, бо за останні роки влада нічого не робить для того, що відремонтувати дорогу, якою вже неможливо їхати. Минулого року навіть депутати Волинської облради зверталися  до львівських колег із проханням відремонтувати дорогу, але все марно. Обласна влада наче демонструє цілковиту безпорадність і байдужість у цьому питанні. 

Учора також  перекрили трасу Червоноград – Броди на пішохідному переході в Радехові. До речі, трасу Львів – Луцьк мешканці Радехівщини перекривали і в листопаді минулого року. 

“За інформацією Радехівської райдержадміністрації і Служби автомобільних доріг у Львівській області, лише на ремонт дороги Львів – Луцьк у межах Радехівського району цьогоріч уже витрачено майже 800 тис. грн. Роботи з облаштування доріг району триватимуть і далі в межах визначеного кошторису.  Проблема надто задавнена й швидко вирішити її не вдасться”, – прокоментувала прес-служба Львівської ОДА учорашню подію. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.4246 / 4.05MB / SQL:{query_count}