Нагороди 61-го Берлінале

“Золотий ведмідь”  Надер та Сімін, розлучення”, реж.: Азгар Фархаді, Іран

“Золотий ведмідь”  Надер та Сімін, розлучення”, реж.: Азгар Фархаді, Іран
“Срібний ведмідь”, Гран-прі журі Туринський кінь”, реж.: Бела Тарр, Угорщина
“Срібний ведмідь” найкращому акторові оловічий акторський ансамбль фільму “Надер та Сімін, розлучення”
“Срібний ведмідь” найкращій актрисі Жіночий акторський ансамбль фільму “Надер та Сімін, розлучення”
“Срібний ведмідь” за режисуру Ульріх Келер, “Летаргія”, Німеччина – Франція – Нідерланди
“Срібний ведмідь” за кращий сценарій Прощення крові”, реж.: Джошуа Марстон, США – Албанія

За кращу художню роботу “Срібних ведмедів” одержали оператор і продюсер дизайну за фільм “Приз” (The Prіze) режисера Паули Маркович спільного виробництва Мексики, Франції, Польщі й ФРН.

Приз імені Альфреда Бауера Якщо не ми, то хто?”, реж.: Андрес Фаель, Німеччина

“Золоті ведмеді” Берлінале впродовж 30 років:

2010. “Мед”
(Bal, реж.: Самі Капланоглу)
2009. “Молоко скорботи”
(La teta asustada, реж.: Клаудіа Ллоса)
2008. “Елітний загін”
(Tropa de elite, реж.: Жозе Паділья)
2007. “Одруження Туї”
(Tu ya de hun shi, реж.: Ван Куан’ан)
2006. “Грабавіца”
(Grbavica, реж.: Ясміна Збаніч)
2005. “Кармен із Хаеліште”
(U-Carmen eKhayelitsha, реж.: Марк Донфорд-Мей)
2004. “Головою об стіну”
(Gegen Die Wand, реж.: Фатіх Акін, Німеччина)
2003. “У цьому світі”
(In This World, реж.: Майкл Вінтерботтом, Великобританія)
2002. “Розвіяні духами”
(Spirited Away, реж.: Хаяо Мізакі, Японія)
“Кривава неділя”
(Bloody Sunday, реж.: Пол Грінграсс, Великобританія-Ірландія)
2001. “Інтимність”
(Intimacy, реж.: Патріс Шеро, Франція)
2000. “Магнолія”
(Magnolia, реж.: Пол Томас Андерсон, США)
1999. “Тонка червона лінія”
(The Thin Red Line, реж.: Терренс Малік, США)
1998. “Центральний вокзал”
(Central Do Brasil, реж.: Валтер Саллес, Бразилія)
1997. “Народ проти Ларрі Флінта”
(The People Vs. Larry Flynt, реж.: Мілош Форман, США)
1996. “Розум і почуття”
(Sense And Sensibility, реж.: Енг Лі, США)
1995. “Приманка”
(L’appat, реж.: Бертран Таверньє, Франція)
1994. “Во ім’я Отця”
(In The Name Of The Father, реж.: Джим Шерідан, Ірландія)
1993. “Жінки з озера пахучих душ”
(Xian Hunnu, реж.: Ксю Фей, Китай)
“Весільна учта”
(Hsi Yen, реж.: Енг Лі, Тайвань)
1992. “Великий каньйон”
(Grand Canyon, реж.: Лоуренс Каздан, США)
1991. “Дім посмішок”
(La Casa Del Sorriso, реж.: Марко Феррері, Італія)
1990. “Музична скринька”
(Music Box, реж.: Коста-Гаврас, США)
“Жайворонок на ниточці”
(Skrivanci Na Nitich, реж.: Іржі Мензель, Чехословаччина)
1989. “Людина дощу”
(Rain Man, реж.: Баррі Левінсон, США)
1988. “Червоне кукурудзяне поле”
(Hong Gaoliang, реж.: Занг Імоу,
Китай)
1987. “Тема”
(“Тєма”, реж.: Глєб Панфілов, СРСР)
1986. “Притулок”
(Stammheim, реж.: Рейнгард Гойфс, ФРН)
1985. “Жінка та чужак”
(Die Frau Und Der Fremde, реж.: Рейнер Сімонс, НДР)
“Везербі”
(Wetherby, реж.: Девід Гейр, Великобританія)
1984. “Потоки кохання”
(Love Streams, реж.: Джон Кассавертіс, США)
1983. “Панування”
(Ascendancy, реж.: Едвард Беннет, Великобританія)
“Вулик”
(La Colmena, реж.: Маріо Камюс, Іспанія)
1982. “Туга Вероніки Фосс”
(Die Sehnsucht Der Veronika Voss, реж.: Райнер Вернер Фасбіндер, ФРН)
1981. “Скоріше, скоріше!”
(Deprisa, Deprisa, реж.: Карлос Саура, Іспанія)
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.0062 / 4.1MB / SQL:{query_count}