Серіал тижня: «Люся інтерн»

З 30 серпня на телеканалі «Україна» стартує показ ситкому, головна героїня якого доводить – втілювати мрії ніколи не пізно

«Люся інтерн»

Жанр: комедійний телесеріал, ситком. 2021 рік. Країна-виробник: Україна. Кінокомпанія-виробник: продакшн «Теле Про» на замовлення каналу «Україна». Режисер-постановник: Максим Литвинов, Олексій Даруга. Продюсер: Вячеслав Братух, Дар'я Дейніченко, Вікторія Корогод, Олена Канішевська. Художник-постановник: Наталія Ходосевіч, Василь Дімітров, Елліна Біктюшіна. Оператор-постановник: Юрій Сметанін. Керівник проєкту і голова авторської групи: Олена Пшенична. Композитор: Роман Суржа.
У ролях: Римма Зюбіна, Кирило Бін, Слава Красовська, Віталіна Біблів, Олександр Попов, Павло Кружнов, Єлизавета Зайцева, Ганна Яремчук, Ярослав Шахторін та інші.
«Люся інтерн» – 40-серійний український комедійний телесеріал 2021 року режисерів-постановників Максима Литвинова та Віра Яковенко
Це історія Людмили Жук, яка після 30 років подружнього життя залишилась сама, тому що її чоловік пішов до молодої коханки. Але Люся пережила цей удар і не здалась. Навіть більше, в 50 років вона нарешті вирішила пройти залишену багато років тому інтернатуру, щоб все ж таки реалізувати свою мрію – стати лікарем. Тому Жук опиняється серед молодих інтернів. Їй доводиться бути білою вороною в їхньому оточенні, щодня підтверджувати, що вік – не перешкода, проте оптимізму Люсі та її любові до життя й до всього нового можна тільки позаздрити.
«На перший кастинг, відчувши схожість зі своєю героїнею, я прийшла у відповідному одязі й взяла з собою стетоскоп від тонометра та папку для документів, – згадує актриса, виконавиця головної ролі Римма Зюбіна. – Тобто я з'явилась перед усіма вже в костюмі та з елементами реквізиту».
Незважаючи на те, що серіал комедійний, в основі проєкту лежить дуже актуальна місія – ніколи не пізно починати реалізовувати свою мрію. «Потрібно завжди пам'ятати: у кожного з нас тільки один дубль прожити наше життя, – переконана актриса Римма Зюбіна. – Я завжди кажу, що немає нічого гіршого, ніж нездійснена мрія. До того ж сьогодні є дуже багато можливостей не тільки для молоді, але також для людей старшого покоління. Тому, дівчата, відчуйте себе: що саме вам потрібно, чого ви найбільше хочете, і спробуйте здійснити своє бажання!»
За словами креативної продюсерки Дар'ї Дейніченко, ситком – новий жанр для каналу «Україна». Його давно хотіли реалізувати й шукали відповідний матеріал. В оригіналі це американський ситком «Друга спроба Керол», права на який належать ViacomCBS Global Distribution Group. Канал «Україна» придбав права на цей формат.
«Творці серіалу зробили класний сценарний хід, тому що stand up – це певною мірою «прожарювання», – вважає ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук, що грає себе в серіалі. – Тобто те, що ти не можеш сказати людині в обличчя, говориш їй через жарти та гумор. Тому два головних герої серіалу «Люся Інтерн» розповідають під час свого виступу всю правду-матку про колег за допомогою гумору».
З 30 серпня о 18.00 на телеканалі «Україна»

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.2436 / 3.99MB / SQL:{query_count}