Прем’єра до Дня усіх закоханих

Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню «І навіть коли»

Уже понад чверть століття в Україні відзначають свято усіх закоханих – День святого Валентина. А оскільки провідною темою у пісенній творчості завжди було, є і буде кохання, то часто у переддень цього свята музиканти презентують свої найромантичніші пісні.
Віктор Винник і МЕРІ цьогоріч також вирішили порадувати своїх прихильників новинкою. Хоча пісня під назвою «І навіть коли» увійшла до минулорічного альбому команди «Снайпери-Амури» і багато хто її вже чув і полюбив, однак для радіоаудиторії вона ще не надто відома. Тому музиканти вирішили презентувати її саме тепер.
Віктор Винник характеризує нову пісню дуже просто: «Ця композиція – одна із тих, текст якої говорить сам за себе. Адже там є такі слова: «Можливо, хтось тебе полюбить краще, можливо, хтось тобі прихилить небо, але ніколи і ніхто, і нізащо не буде так дивитися на тебе, як я…».
Важливо зазначити, що трек «І навіть коли» особливо зацікавив інтернет-слухачів, майже за рік перебування на музичних платформах пісню було багато разів прослухано та завантажено.
Фронтмен гурту Віктор Винник також зауважив, що пісня спродюсована у класичній манері і стилістиці МЕРІ: жодної електроніки, тільки живі інструменти.
Незважаючи на те, що у репертуарі Віктора Винника і МЕРІ вже є пісня, яка свого часу стала гімном святкування Дня Валентина, її назва «Kiss на біс», однак музиканти вважають, що не буває забагато пісень про кохання. Тому для усіх поціновувачів справжньої української музики – романтична і дещо сумна «І навіть коли».
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4400 / 3.97MB / SQL:{query_count}