Мар’яна Савка присвятила відео жінкам, які потерпають від ейджизму

Поетеса, видавчиня і лідерка гурту «Мар’яничі» подолала ковід і презентує чуттєве лірик-відео «Ваніль, кориця і шафран»

Цьогорічні весна та літо видалися для поетеси, головної редакторки «Видавництва Старого Лева» і лідерки гурту «Мар’яничі» Мар’яни Савки справжнім випробуванням. У квітні жінка захворіла на бронхопневмонію, а у липні тест діагностував ковід. На два з половиною тижні новий вірус прикув Савку до ліжка із двобічною вірусною пневмонією. «Але ліки, музика і підтримка друзів допомогли все подолати!», – зізнається поетеса та співачка. І ось повторний тест засвідчив: недуга у минулому. Тож Мар’яна, сповнена нових сил, повертається до активного творчого життя – і одразу із прем’єри напрочуд атмосферного відео на пісню від її гурту «Мар’яничі» «Ваніль, кориця і шафран».
Композиція «Ваніль, кориця і шафран» на вірші і музику Мар’яни Савки і в аранжуванні піаніста Юрія Романіва та гітариста Сергія Гуріна одна із перших в репертуарі гурту «Мар’яничі». Вона ж дала і назву міні-альбому, записаного на студії FoniЯ records у Львові та виданого цьогоріч навесні. Під час карантину тріо «Мар’яничі» дали online-концерт у підтримку своєї дебютної збірки.
Чуттєве лірик-відео на сингл «Ваніль, кориця і шафран» фільм-мейкерка Олена Чернінька зняла ще до карантину.
«Але тільки тепер змонтувала, чим підтримала мене під час хвороби, –розповідає Мар’яна Савка. – Лише рік, як ми творчо співпрацюємо з Оленою і я дуже рада, що наше бачення та жага до творчих експериментів співпадають. Хочу присвятити це відео жінкам, які потерпають від ейджизму та суспільних стереотипів у нашій країні. Будьте сильні, не дозволяйте дискримінувати себе через вік! Суспільство накладає стереотипи: це не для тебе, ти не така, тобі вже пізно! Долаймо стереотипи! Наш вік – наш безцінний досвід. І кожен вік має власну красу та силу. Робіть те, що ви хочете! Експериментуйте! Не бійтеся розпочинати нову справу! Не бійтеся знаходити в собі нові таланти! Не ставте собі рамок та шаблонів!».
Переглянути відеопрем’єру від тріо «Мар’яничі» «Ваніль, кориця і шафран» можна тут.
В унісон із прем’єрою синглу Мар’яна Савка ініціювала публічне обговорення теми ейджизму. Розпочала із відвертого поста на своїй сторінці у Фейсбуку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4666 / 3.98MB / SQL:{query_count}