«Новорічні забави» у Львівському цирку

До 12 січня глядачів розважатимуть веселий клоун, акробати, мавпочки, поні, собачки і шоу-балет

Море сміху, радості та справжнє новорічне диво – прихід самого Чудотворця – подарує глядачам нова шоу-програма у Львівському державному цирку, яка має назву «Новорічні забави».
На цирковій арені для дітей і дорослих виступатимуть оригінальні групові жонглери «Львівські батяри» під керівництвом Віталія Ковтуна і повітряні гімнасти: спочатку на корд-де-парелі свою вправність покаже Олена Попова, а згодом свій ідеальний жонгляж представить артистка Елеонора Богатирьова.
Чого лише вартий «трансформер» від Надії Коссе! Наче чужопланетна істота велетенського зросту, під куполом цирку вона прийматиме найнеймовірніші форми: то пружини, то динозавра, то бублика, то слона. Тож те, що донедавна дивувало багатьох по телевізору або на відео, тепер можна побачити на власні очі в новій цирковій виставі.
Своєю майстерністю здивує номер еквілібриста, а від «Колеса сміливості» взагалі перехоплює подих. Хоробрі артисти Лариса і Тимур Мумладзе не лише бігають всередині та поверх коліс, а й виконують ці ризиковані трюки без страховки! Цей екстремальний номер, без сумніву, є одним із найскладніших у цій цирковій програмі.
Справжнє здивування глядачам подарують тварини: дресировані кішки під керівництвом Надії та Андрія Коссе, кумедні песики під керівництвом Елеонори Богатирьової, а також мавпочки і поні, яких «виховала» Олена Тонкопій. Вони так вправно бігають та стрибають, що годі стримати сміх.
Ну і куди ж без клоуна і танців? Смішитиме глядачів килимний клоун Ігор Архангородський, а танцювальні номери покаже шоу-балет «Атлантік» під керівництвом Тетяни Мазуркіної.
Циркова програма «Новорічні забави» триватиме до 12 січня 2020 року. Дізнатися про графік вистав можна на сайті цирку або за тел. 098 715 68 68. Вартість квитків – від 80 грн. У подарунок – незабутні враження!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.4207 / 4.07MB / SQL:{query_count}