Блюз, що дає силу перемагати

Бет Харт презентує у Києві відвертий альбом

“Королева блюзу, не інакше” – так Бет Харт називають світові музичні критики та численні шанувальники. Її голос, на думку The Times, може приперти до стіни кого завгодно. Після аншлагових концертів на найбільш знакових майданчиках світу – від Ryman Auditorium до Royal Albert Hall – 8 грудня вона знову в Україні!
Зараз Харт на піку свого успіху, але не тішить себе надіями з цього приводу: “Моє життя завжди було циклічне: усе покращується, а потім – знову лайно. Але саме в цих крайнощах народжуються мої найкращі пісні”.
Після запаморочливого торішнього концерту співачка представить у Києві новий альбом War In My Mind, дасть єдиний в нашій країні концерт у Національному палаці мистецтв “Україна”.
Думаєте, таких, як Біллі Холлідей та Дженіс Джоплін, у наш час більше не роблять? А музичні експерти вважають, що Бет Харт – гідна сучасна “відповідь” визнаним легендам, які зчинили революцію в музиці XX століття. Сьогодні вона – краща блюз-рок-співачка. Це підтверджують її номінація на Grammy і статус від Blues Music Award.
Альбом War In My Mind, який вийшов 27 вересня 2019-го, це абсолютно новий виток у чвертьвіковій кар’єрі вокалістки. По-перше, це співпраця з новим лейблом (Provogue) і новим продюсером (Роб Кавалло). Про роботу з Робом, який продюсував гурти My Chemical Romance, Green Day, Dave Matthews Band, Бет мріяла давно. Він, з її слів, дає найкращу підтримку і найбільшу свободу артистові. По-друге, хоч відвертість – одвічне творче кредо Харт, саме у War In My Mind вона зважилася відкрити своїм слухачам найбільш темні й демонічні закутки своєї душі.
Бет каже, що в піснях цієї платівки вона болісно вивернула свою душу назовні і так зцілилася, прийнявши себе такою як є: “Я пройшла довгий шлях зцілення і тепер мені комфортно з моєю темрявою та дивацтвами”.
Поки інші музиканти полірують свої пісні та вигадують собі глянцеві образи, панічно намагаючись приховати недоліки, заперечити свій вік і заховати скелети в шафі, Бет Харт відкриває свої карти та запрошує вас або полюбити її, або піти геть.
Усю повноту таланту співачки ви зможете відчути на єдиному в Україні концерті 8 грудня! І це буде, як у перший раз, навіть якщо ви вже чули її наживо. Тому що на кожному концерті вона відверто розмовляє зі слухачами та імпровізує – кожен концерт Бет Харт неповторний!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.2551 / 4.08MB / SQL:{query_count}