Книжкові подарунки до школи

Видавництво Старого Лева пропонує знижку на хрестоматії сучасної української дитячої літератури, а також представляє новинку “Усе, що треба знати перед школою”

Літо триває, але менш ніж за місяць діти знову підуть до школи. І щоб їм було ще цікавіше знайомитися зі світом літератури, Видавництво Старого Лева приготувало для батьків юних школяриків сюрприз – знижку 20% на хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в першому-другому і третьому-четвертому класах. Акція на книги діятиме до 11 серпня включно у всіх книгарнях ВСЛ!
До Хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 1,2 класах увійшли вірші, оповідання та казки сучасних авторів з ілюстраціями сучасних художників. Вони розважать і ненав’язливо вчать наймолодших школярів уважного ставлення до оточення і довкілля, допоможуть подолати страх, сприятимуть покращенню пам’яті та розвитку мовлення. Крім того, діти зможуть відкрити для себе нових письменників, чиї твори можуть читати на дозвіллі.
Вивчати Хрестоматію сучасної української дитячої літератури для читання в 3,4 класах також цікаво й захопливо. У ній – слова і ноти відомих сьогодні пісень від Сашка Положинського та Руслани, веселі вірші Івана Андрусяка, дивовижні пригоди від Тетяни Стус, Валентини Вздульської, Лариси Денисенко, стильні поради Оксани Караванської і ще багато цікавих історій від сучасних письменників та художників-ілюстраторів.Із хрестоматією молодші школярі відкриють для себе дивовижний світ читання, в якому книга може стати одним із найкращих друзів. А також познайомляться з новими письменниками, чиї твори у повній версії захочуть прочитати на дозвіллі.
“Насправді це був надзвичайно цікавий і надзвичайно складний проєкт, – каже головна редакторка ВСЛ Мар’яна Савка. – Я впевнена, що він далеко не кожній видавничій команді до снаги. Чи навіть мало якій. Адже ми робили його цілковито в правовому полі, тільки авторських угод із письменниками та ілюстраторами підписали майже сотню. І коли отримали рукопис від упорядника Тетяни Стус (після тривалих погоджень із експертами, психологами, редколегією, після обговорення з фахівцями МОНу), для роботи над макетом залишалося критично мало часу. Редакційна команда (редактори, верстальники, модератори проєкту) працювала надзвичайно швидко і злагоджено. Ми прийняли цей виклик і зробили все, щоби встигнути вчасно здати книгу до друку. Ми створили таку книгу, яка має всі шанси стати для школярів улюбленою. Може, якраз із неї розпочнеться велика любов багатьох дітей до читання”.
А дітям, які підуть до школи вперше, стане в пригоді новинка від Видавництва Старого Лева – книжка “Усе, що треба знати перед школою” Фелісіті Брукс та Маріни Айзен. Із неї маленькі читачі дізнаються, що треба брати зі собою до школи, які уроки вони матимуть і що там відбуватиметься під час обіду й перерви. А ще ознайомляться з новими професіями та дізнаються багато цікавого про лічбу, кольори і не тільки. Загалом ця книжка допоможе підготуватися до шкільного життя та уявити один день у класі з новими друзями й учителькою.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8818 / 4.08MB / SQL:{query_count}