LvivMozArt уже на старті!

Із 3 по 11 серпня триватимуть події ІІІ Міжнародного фестивалю класичної музики

Саме в ці дні відбуватиметься третій сезон фестивалю LvivMozArt.
У рамках проєкту на гостей події чекатимуть масштабні концертні постановки, витончені вечори камерного формату, перформанси, презентації та речиталі. Фестиваль об’єднає найкращих українських та світових музикантів, відкриє цікаві локації та заповнить найбільші концертні зали міста (Львівська опера, Львівська філармонія, трамвайне депо, Органний зал та інші).
3 серпня відбудеться науковий симпозіум, який цього року організують у форматі музично-літературного салону із темою “Літературні імпресії в музиці: Моцарт та майбутнє” у Дзеркальній залі палацу Потоцьких. У співпраці з найпотужнішим моцартівським товариством – фундацією “Моцартеум” (Зальцбург, Австрія) – в палаці Потоцьких відкриють виставку, присвячену 300-літтю Леопольда Моцарта.
Формати знайомства найменшої публіки з класичною музикою MozArtKids цього сезону переростуть у масштабні інтерактивні проєкти на сценах Львівської опери та філармонії. Третій сезон LvivMozArt у 2019 році пройде під темою “Музика і література”. Центральна постать фестивалю – відомий письменник Йозеф Рот, який народився поблизу Львова. 4 серпня, на батьківщині Рота, в містечку Броди біля руїн синагоги відбудеться грандіозний пам’ятний концерт, присвячений 125-літньому ювілею письменника. В концерті у супроводі оркестру INSO-Lviv та хору “Дударик” візьмуть участь світові зірки, зокрема: південноафриканська оперна співачка Пумеза Мацікіза, американський митець Абраам Броди, кіноакторка Сунні Меллез, диригуватиме Оксана Линів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.4908 / 4.06MB / SQL:{query_count}